Jak říct symbolicky, že jsem vlastenec

Vážení příznivci ANS, vážení vlastenci 😊!

Myslím, že nastala doba, kdy je třeba již nezůstávat v anonymitě a dát o sobě trochu vědět. Obyčejní lidé jsou ve strachu před vládní garniturou, a tak poctivě plní rozkazy, i když mnozí z nich s nimi nesouhlasí. Všichni se snažíme ostatní občany České republiky probudit a povzbudit v nich zájem o dění okolo nás, ale většinou narazíme na překážku, že nejsme schopni rozlišit, kdo je opravdový zastánce „covid-opatření” a kdo jen dodržuje nařízení vlády.

Proto navrhuji, abychom se označovali třeba trikolórou na oblečení, batohu, kabelce nebo na autě vlaječkou apod.

Tyto symboly jsou jasnou ukázkou toho, na jaké straně stojíme, a lépe nás budou vystrašení lidé kontaktovat. Určitě to znáte, když třeba někomu řeknete, že nemusí mít roušku, že vy se nebojíte, protože víte, o co se jedná, tak s úlevou roušku (respirátor) odloží 😊.

Trochu jsem o tom přemýšlela ‒ a musíme samozřejmě počítat i s radikálnější skupinou, které také bude jasné, na jaké straně stojíme. Na auto bych volila vlaječky, které se dávají na zrcátka, takže, když budete opouštět vozidlo, tak si vlaječku strčíte do kapsy nebo připnete na batoh 😊. A co se týká osobního střetnutí, tak stačí mít u sebe pepřový sprej. Pevně doufám, že těch radikálních bude málo.

Přeji krásné vlastenecké dny 😊

Mirka Kolebabová, ANS Praha

 


 
 

Autor příspěvku: ans

5 3 hlasů
Ohodnoťte článek
3 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Lenka
Lenka
19. 3. 2021 5:48

Já vezmu bavlnky na štupování, smotám je dohromady a někde si je připnu. Galanterie jsou zavřené, tak třeba alespoň 3 barevné provázky.Nedejme se.

jiřina
jiřina
18. 3. 2021 12:09

Trikoloru bych asi nebrala, je to název politické strany s níž úplně nesouzním, nemyslím, že je vlastenecká, nechce vystoupit z EU.

Jirka L
Jirka L
18. 3. 2021 9:52

Dobrý den,
souhlasím že nastal čas vystoupit z anonimity a aktivně se projevit k této coronavirové době.Ovšem myslím že je potřeba mnohem více k zastavení celého mocenského systému.Nyní potřebujeme co nejvíce lidí probrat,nejprve otevřít lidem oči a to jedině za pomocí médií a jejich zpráv.Člověk pořád čeká na nějakého zachránce a on žádný nepřijde.
Prosím chápejte tento příspěvek jako nápad podobný předešlému vlasteneckému .
Dát do medií návod,postup jak zastavit nemoc coronavirus předložit oblíbená čísla o počtu lidí s obranyschopností,imunitou kteří už jsou v tomto stavu.Jelikož po roce pandemie po celém světě má v sobě virus každý člověk a tudíž tělo musí mít imunitu zvládnutou.
A jestli opravdu existuje lék tak sem sním,nebo spíše do médií.Vládní systém ho lidem nepředloží.
Teprve potom se dá s lidmi mluvit o emocích a strachu který tohle vše řídí.

užívejme si Slunce a mějme rádi naši planetu Zemi