Jak léčím covid já

Aleš Kejval – autor www.zdraviodslovanu.online

Při svých analýzách nejrůznějších možností jsem narazil i na způsob, který prezentoval pan profesor Beran. Byl jedním z mála, který dokázal i vysvětlit proč jeho způsob léčby funguje. A já ho začal nasazovat. V nejbližší mé blízkosti jednou u manželky a dvakrát u sebe (a aspoň stokrát u nejrůznějších známých). Dnes tvrdím, že vím jak vyléčit Covid (i chřipku) do 24 hodin.

Jak? Jednou ráno se probudila moje manželka s klasickými příznaky virového onemocnění. Nemohla polykat, ucpaný nos, teplota, bolest hlavy, celková slabost… Byla sobota. V pondělí by musela k lékaři, protože aby mohla zůstat doma, musela mít neschopenku. Sáhl jsem do skříně pro Groprinosin.

Účinnou látkou tohoto léku je Inosinum pranobexum. Je to ta samá látka jako u nám dobře známého Isoprinosinu. Pouze je to lék od jiného výrobce a je z Polska. Zde se s touto účinnou látkou prodávají ještě dva léky. NeosineEloprine.

Vzala si dávkování tak, jak je doporučuji (50mg na každý 1kg hmotnosti). 6 tablet Groprinosonu (při cca 60 kg) na den. První dvě tablety si vzala v posteli. Nebylo jí dobře a nechtěla se ani zvedat. Za dvě hodiny se již pohybovala po bytě. Jednoznačně jí bylo lépe, i když si ještě stěžovala na bolest hlavy a celkovou slabost. Při oběde si vzala další dvě tablety a asi hodinu poté již šla umýt nádobí (pro rejpaly: přísahám, že jsem to po ní nechtěl). Už jí bylo podstatně lépe. Večer, přibližně v 6 hodin, si vzala pátou a šestou tabletu. Když pak skoro v deset hodin šla spát, tvrdila, ze jí již nic není. A ráno, když jsem jí dával další tablety, je nechtěla s tím, že je zdravá. Nakonec si je vzala. Byla neděle a byly to její poslední tablety. V pondělí šla normálně do práce. Cítila se zdravě, normálně. Měla Covid? To nikdy nezjistím. Než se někomu povedlo ji otestovat – byla uzdravená.

Já jsem od té doby měl podobnou situaci dvakrát. Ráno… Příznaky virového onemocnění. 8 tablet denně (a já ještě doplňuji – předávkovávám – sirupem). Takže nakonec si beru 150-200% doporučené dávky. Ale. Vezmu si to jenom jeden den. Zjistil jsem totiž, že za celých 50 let, co se tento lék používá, není znám jeden jediný případ předávkování. A ??? – večer jsem zdravý. Bez příznaků. A druhý den si pak vezmu jen 4 tablety (50%). Takříkajíc… Hra na jistotu. Tento postup zatíží játra a ledviny mnohem méně než umírněná a déle trvající léčba.

Postup doporučuji a již jsem jej v praxi mnohokrát použil u mnohých známých ve stovkách případů.

Velmi důležité je však tuto léčbu nasadit okamžitě ! Tato antivirotika by měla být v každé domácnosti, vedle aspirinu a jiných běžných léků nebo vitamínů. Probudíte se s virovým onemocněním. V práci nahlásíte den volna a… druhý den normálně fungujete. Když začnete shánět léky, až když onemocníte, tak dva dny jsou pro vir již dost na to, aby vám dal zabrat a léčba se pak táhne i více jak týden. Tento typ léků (mj. stejně jako Ivermectin) je lék prvního (okamžitého) nasazení. Proto by měl být v každé domácnosti. Chrání vás však nejen před Covidem nebo chřipkou, ale virovým onemocněním všeobecně (i před mutacemi viru, které ještě ani nevznikly).

Pozor na nedostupnost léku. V našem státě je Isoprinosin na lékařský předpis a je nedostupný. Ale pokud vám jej lékař předepíše a vy jej seženete – je za cenu spoluúčasti cca 100 Kč.

Oproti tomu stejné léky z Polska se dají koupit bez lékařského předpisu, ale jejich cena je vyšší. K tomu musíte ještě připočítat dopravu a v neposlední řadě i náklady na obejití zákona. Jde jak o to, že se ČR snaží právně blokovat možnost v Polsku tento lék kupovat. Ale je toho mnohem víc. Vypíšu zde moje poznatky, abyste si uvědomili, jak je obtížné lék pak sehnat, až když onemocníte.

✅ Nízkou cenu seženete pouze u lékáren prodávajících jeden či dva kusy. Lékárny, které dodají 4 a více kusů, mají cenu již vyšší.

✅ Všechny lékárny mají množstevní omezení ! Některé deset, jiné 20 kusů (já to nakupuji ve stovkách kusů a není vůbec jednoduché sehnat takovéhoto dodavatele). A rozhodne nelze mluvit o nejnižší ceně.

✅ Všechny státy chrání svoje občany. Jednou z těchto ochran je zákaz prodeje léků do zahraničí (aby bylo dostatek pro vlastní lidi). Proto vám to mnohé lékárny nepošlou na českou adresu. Podle polských zákonů – nesmí. Občas ale nějaká menší lékárna to udělá tak, že někdo z (obou dvou) zaměstnanců, vám odešle balíček soukromě.

✅ Dalším důvodem je, že prodej do zahraničí si vynucuje nefakturování (a jinou evidenci) DPH. Nikomu se kvůli těm pár zákazníkům nevyplatí tímto obchodem zabývat.

✅ To, že najdete na internetu polský eshop prodávající léky – neznamená, že vám jej prodají. Léky nejsou počítačové nebo automobilové díly či oblečení.

✅ Objednáte, zaplatíte a… peníze nedojdou. Platební brána je nepřevede. Proč? Zjistil jsem, ze jsou kontrolovány platby směřující do zahraničních lékáren. A reklamace jsou velmi komplikované. (Toto opatření vzniklo poté, co si lidé objednávali Ivermectin po celém světě.) A zkuste se soudit s platební bránou, když je podezření, že jste chtěli porušit zákon. ??? !!!

✅ Když se vám podaří platbu „protlačit“ a přesvědčit dodavatele, aby vám zboží odeslal… je potřeba, aby na zásilce nebylo poznat, že se jedná o léky. Takovéto zásilky jsou naší celní policií kontrolovány a zadržovány. Zaplatili jste, dodavatel odeslal, ale … vy máte smůlu.

A když sečtete veškeré náklady a přičtete DPH, zjistíte, ze náklady byly úplně jiné, než jste je odhadovali podle ceny léků. A termín dodání může být i dva týdny.

U mě je zase ten problém, že jsem v ČR jediný, kdo umí tyto léky dodat. Bohužel se na mne obrací všichni a i u mě se pohybují dodávky okolo dvou týdnů. Proto je velmi nutné problému předcházet a zajistit si tento lék doma včas.

Chyba však není u mě nebo u polských lékáren, které vám zboží nepošlou, nebo u kurýrní služby, které může dodání trvat i několik dní. Chyba je v Praze v ulici E. Beneše. Kdyby bylo totiž všechno tak jak má být, neobracela by se celá Československá republika na jedno místo, ale každý by si tento lék mohl koupit ve své lékárně.

Můj názor na Ivermectin

Jedná se o antiparazitikum. Sám úplně přesně nechápu, jak pomáhá proti virům. Ale – pokud je pravda, že vir ke svému přenosu využívá parazita, pak může antiparazitikum být velmi účinné. To mimo jiné dokládá i statistika, kterou nepopírám. Trochu mne šokuje cenová politika. Cena Ivermectinu v Egyptě je cca 100 krát nižší než v Evropě.

O správnosti jeho nasazení rozhodují politici a ne odborníci. Některá antiparazitika patří mezi „doplňky stravy“ a jsou podstatně levnější a velmi účinné (například Parasine Plus). Proč přijímat předraženost Ivermectinu?

Co dodat k virovému onemocnění

Doporučuji Aspirin cardio. Ředí krev, a tím zajišťuje lepší okysličování těla a chrání tak pacienta před plicní embolií.

Při delším virovém onemocnění jde v jeho sledu jako sekundární – bakteriální onemocnění. Zde je vhodné (při delší léčbě) nasazení antibiotik.

Rekonvalescence: Čím déle se léčíte, tím více je vaše tělo poškozené a je potřeba jeho rekonvalescence. Tzn. šetřit se (aspoň z počátku), dobře zdravě jíst, hodně pít. V této situaci se nebojte sáhnout po vitamínech a doplňcích stravy (především vitamín C, D a zinek). Pokud jsme užívali antibiotika, nasadíme nyní probiotika, která obnoví naše bakterie pro správnou činnost (především trávení).

Aleš Kejval, www.zdraviodslovanu.online

 


  
  

Autor příspěvku: ans

0 0 hlasů
Ohodnoťte článek
1 Komentář
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Anna
Anna
17. 6. 2021 17:53

Mrzí mě, že p. Kejval, zvoucí se Slovanem, se snaží odrazovat lidi od nákupu Groprinosinu např. v Polsku, ačkoli jej tam lze sehnat za 2/5 cenu, než za jakou jej prodává sám. Právě mi přišel a placení i vše ostatní bylo naprosto bez problémů. Je mi jasné, že každý se musí nějak živit, ale vydělávat zrovna na strašení lidí není úplně košer. (Navíc mi lékárna poslala zdrama desinfekční gel, který nepotřebuji. :))