Jak by to bylo krásné…

Tak jsme měli 11. srpna 2020 pana Pompea v Plzni. Dívám se na fotografie a přemýšlím, co nám asi do kraje a zejména do republiky přivezl. Když se někdo takový, jako je americký ministr zahraničí objeví v našich končinách, tak to jistě není jen proto, aby se zastavil v Pattonově muzeu a vypil pivo před bránou Prazdroje.
 
V deskách a v kabele měl pro naše představitele jistě nabídky, které se neodmítají, nebo lépe řečeno, odmítají je jen silní hráči. No a máme zde otázku, zda tyto silné hráče s potřebným zázemím tady máme. Ostatně, to se dozvíme v následující době.
Nemusím si hrát na věštce, ale jistě to bude Westinghouse, Dukovany a Huawei. Víc toho být nemusí. Tohle stačí, aby to v hlavách našich politiků způsobilo pěkný chaos. Když k tomu přidáme ataky proti Rusku a Číně, tak to nemůžeme ustát. Nejsme prostě Spojené státy.
 
Není však náhodou tato návštěva jakousi sondou toho, jaký postoj nyní zaujímají občané ČR k situaci v Bělorusku? Situace v Bělorusku jasně naznačuje, že dochází ke stejnému scénáři, jako na Ukrajině. Co bude následovat po Bělorusku, si může každý průměrný politik domyslet sám. Ano, konečnou fází totálního rozvalu bude Ruská federace. Jen tak se může celý kapitalistický systém, založený na finančním zotročení národů, udržet u moci. Ptáte se proč? No přeci přírodní zdroje drží celý tento systém při životě.
 
Příkladů je mnoho! Jeden reklamní slogan praví: „Pivo dělá hezká břicha“. Při pohledu na sládka pivovaru, pana Pompea a pana Petříčka s manželkami je zřejmé, že na tom něco je. Jak by to bylo krásné, kdyby politici, zejména ti z mocných zemí, spolu jen pili pivo, bavili se o fotbale, ženách, nebo o rybách a nepředkládali ty nabídky, které se nemohou odmítnout. 
 
Jak by to bylo krásné a taky bez válek a krizí.
 
Kandidát do Senátu za volební obvod č.3 Cheb
Josef Švarcbek – hasič, záchranář
 

Autor příspěvku: ANS

0 0 hlasů
Ohodnoťte článek
3 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Josef Švarcbek
18. 8. 2020 13:19

Paní Kutschová předem Vám děkuji za nabídku finančního daru, ale složitost poskytování finančního daru přes transparentní účet, sepisování dohody atd. co je s tím spojeno nemá cenu realizovat. Šetřete finance ještě se Vám budou hodit. Raději směřujte pomoc samoživitelkám, nebo osobám kteří jsou ve finanční nouzi a potřebným osobám. Opravdu Vám ještě jednou děkuji, doufám, že Vás to neurazí. Vždy jsem v politice razil směr pro občany pracovat a získávat ve volbách hlasy né za cenu finančních prostředků, ale získávat přízeň občanů svou poctivou prací. Chci vrátit občanům této republiky národní hrdost a pocit vlastenectví. Ještě jednou Vám děkuji.

Rudolf Beneš
15. 8. 2020 1:47

Je s podivem,jak občané Plzně křepčí před buřtem Pompeem.Je to patrně proto ,že letecké svazy US ARMY humanitárně bombardovali Plzen a okolí a při to zničili velké hodnoty a záměrně pozabíjeli bezmála tisícovku lidí.S tí už tehdy byl velice spokojený generál Paton,kterého dnes lidi? oslavují.

Jana Kutschova
Jana Kutschova
14. 8. 2020 12:57

Prosím o odpověď na jaké číslo účtu vám mohu poslat finanční dar. Moc děkuji. Kutschova