I debil musí rozumět tomu, že experimentální vakcína NENÍ schválená vakcína!

A ovce stále tiše a spokojeně všechno žerou

(z e-mailové pošty, březen 2021)
Ilustrace Libor Sigmund

Vážení myslící spoluobčané. Nabízím vám několik základních otázek a odpovědí, ve kterých shrnuji vše, co nyní s jistotou víme o současných a chystaných krocích naší vlády a jejího výkonného aparátu. Pokud je nějaká cesta z tohoto pekla, tak jedině cesta odporu.

Tvrdý odpor jednotlivce je špatně především pro jednotlivce, protože jej někdo buď zmlátí, nebo zavře. Avšak i odpor jednotlivce lze provádět už nyní a to mírumílovnou cestou, tzn. například šířením sloganů a výzev potiskem na oblečení a dopravních prostředcích, popř. konzumací na veřejnosti (bez nošení respirátorů), avšak s natáčením si případných výzev a zásahů policie, nebo pouhým odmítáním očkování (pokud to ještě jde) a to i v případě, kdy jste k tomuto tajně nuceni v práci. Sledování sociálních sítí některých našich politiků a osobností, kteří to vidí otevřenýma očima a nejsou zkorumpovaní, také není k zahození, ač je jich pramálo a určitě nejsou z řad vládní koalice, ani opozičních parlamentních koalic.

Odpor kolektivní musí být zahájen opět mírumílovně, a to – ať chceme, nebo ne – malými či většími demonstracemi, pokud to bude jen trochu možné. Avšak také šířením opravdových a skutečných informací ke všem ovcím, které dosud slepě a hluše a tiše a spokojeně žerou vše, co jim citované veličenstvo vláda a její výkonný aparát cpe a chystá, a to s jakousi naivní vidinou, že vše už bude brzy OK. Nebude! I proto se snažím vůbec něco psát i já, ač mě politika nezajímá a jsem normální pracující otec od dětí. Právě ty mé děti mě nutí k tomu, abych burcoval všechny ty ovce, protože jde nejen o mé děti, ale i o malé ovečky všech ovcí.

Níže tedy otázky a odpovědi.

1) Kdo nyní leží v nemocnicích se zápaly plic, atd..?

Dle pana doc. MUDr. Martina Balíka, Ph.D. (IKEM) jsou to z velké části lidé s bakteriálními infekcemi! Kdo viděl nedělní televizní partii na PRIMĚ, ví, že to řekl. Jakže? Proč? Bakterie, které máme v těle se najednou přemnoží, protože je oslaben náš imunitní systém? Co způsobuje tyto infekce? Připomínám tolik blokovanou nahrávku odvážné zdravotní sestřičky z minulého týdne, která hovoří o tomtéž – Chlamydie (plicní) a Kandidy. Hlavní prevence je jaká – posilování imunity, ať už dostatkem pohybu nebo otužováním. Co nám nařizují – dusit se v respirátorech (nyní i našim dětem denně ve školách s chystaným návratem žáků do škol) a to uvnitř i venku, sedět doma a nikam nechodit, nesportovat na vnitřních sportovištích (v zimě jedna z mála možných sportovních aktivit), nelyžovat, atd., atd. Je tohle normální?

2) Je očkování vhodné / nutné pro všechny?

Dle pana doc. MUDr. Martina Balíka, Ph.D. (IKEM) a dle pana prof. MUDr. Jiřího Berana (Centrum očkování a cestovní medicíny) je očkování vhodné pouze pro lidi starší nad 65 let a pro lidi s jinými vážnými (popř. chronickými) onemocněními. Kdo viděl nedělní televizní partii na PRIMĚ, ví, že to řekli. Ostatní lidé, s ohledem na znalosti o nemoci COVID-19, toto očkování nyní nepotřebují, protože si s nemocí vesměs poradí. Opět to takto národu řekli.

3) Je očkování vhodné pro lidi, kteří prodělali COVID-19?

Dle pana doc. MUDr. Martina Balíka, Ph.D. (IKEM) a dle pana prof. MUDr. Jiřího Berana (Centrum očkování a cestovní medicíny) toto doporučit v dané době jednoznačně nelze. Jedním z důvodů je i fakt, že lidé, kteří COVID-19 již prodělali, mají imunitu (paměťová T- buněčná imunita). Tato imunita se mimochodem dá i testovat – viz. například výzkum z Centra buněčného a tkáňového inženýrství paní doc. Ireny Koutné z nemocnice u sv. Anny v Brně z 12/2020, kdy jedním ze závěrů bylo mimo jiné : „Poté, co nemoc proděláte a váš organismus si ustanoví nějakou populaci těchto paměťových buněk, tak jste minimálně rok a snad i rok a půl chráněni. A možná i déle.“ Dnes jsou i jiné a zahraniční studie, kdy se hovoří o imunitě klidně i 17 let, popř. doživotní. Tzn. proč bychom se my, co jsme COVID-19 prodělali – byť samoléčbou doma a bez nějakého jasného a průkazného testu – museli řídit strategií vlády = očkovat? Nemusíme, pokud řekneme NE, a tečka!

Dokonce i  Dr. Mike Yeadon, bývalý viceprezident Pfizeru, v exkluzivním rozhovoru s Americkými lékaři v přední linii sdílí svůj pohled na vakcíny proti covidu-19 a říká například : „Žádná varianta (tedy mutace) se od původní sekvence neliší o více než 0,3 %. Jinými slovy, všechny varianty jsou z alespoň 99,7 % identické se sekvencí z Wuhanu. Je to fikce, a to zlomyslná, že varianty mohou „uniknout imunitě“. Nejen, že je to ve své podstatě nepravděpodobné – protože tato míra podobnosti variant znamená nulovou šanci, aby imunní člověk (ať z přirozené nákazy nebo z očkování) na variantu onemocněl – ale je to empiricky podpořeno vysoce kvalitním výzkumem.“ Atd., atd.

Přesto nám stále samozvaní experti z vlády na imunitu, popř. plašič Kubek, neustále cpou nutnost vakcinace všech, popř. co nejvíce lidí a už i dětí. Proč? To přeci nelze ignorovat do nekonečna.

Dle pana doc. MUDr. Martina Balíka, Ph.D. (IKEM) také 50% zdravotníků, kteří dostali vakcínu, mají vedlejší příznaky a to ne úplně zanedbatelné. Sám pan doktor to přičítá očkování po prodělání nemoci. Kdo viděl nedělní televizní partii na PRIMĚ, ví, že to řekl. Doufám, že jsem jej pochopil správně, ale mám dobrou paměť a vybranou Partii na PRIMĚ z 28. 3. 2021 nechť si každý stáhne a přesvědčí se sám.

4) Jsou vakcíny bezpečné a pokud se vám něco stane po očkování, půjde to napravit a dostanete odškodnění?

Je to jednoduché. I debil musí rozumět dvěma slovům = Experimentální vakcína. Nikoliv schválená vakcína. Tzn. jde o experiment ‒ a na nás všech. Účel je neznámý. Po očkování v případě vedlejších příznaků, včetně dlouhodobých, jste slušně řečeno v pytli a nikdo vám nic nedá a nevrátí! Odpovědnost neexistuje. Kdo chce experimentovat, OK, ale kdo nechce, tak prostě nechce!

Všechny nás, kteří čteme a sledujeme, co se děje ve světě a tupě a bezprecedentně nevěříme hlavním médiím a hlavním politikům z vlády, nás, kteří se ptáme na tyto výše uvedené věci, okamžitě označí za šiřitele nepravd a dezinformátory! Proč?

5) Školy a naše děti ‒ testy a respirátory

Má nějaký smysl nosit respirátory ve škole? Má nějaký smysl testovat děti ve školách, a pozor ‒ už prý i ve školkách?

Je to vůbec bezpečné? Zde nelze citovat zdroj, ale všechny rodiče oslovuji s tímto: Milujete své děti? Ano? Snad ano a já věřím, že víte, co to znamená. Mimo jiné to znamená to, že snad nikdo cizí nebude vašemu dítěti nikam šahat a něco někam strkat!!!! Mimo jiné to znamená, že pokud bude vaše dítě sedět 6 hodin denně a 30 hodin týdně s respirátorem v přetopené nebo přehřáté třídě, bude mu totálně zle, bude dýchat svůj vlastní odpad a bude nenávidět školu a pak i vás, že jste to dopustili.

Když si znovu přečtete body 1) až 4) výše, není to náhodou tak, že nic nenasvědčuje tomu, abychom museli někomu cizímu dovolit naše děti takto týrat a možná i zabíjet?! Nechci se zde pouštět do nových informací o tom, čím jsou napuštěny testy do nosu a nosohltanu, protože tomu nerozumím. Nicméně se zeptám jinak:

Proč, když jsou povoleny antigenní testy ze slin k testování zaměstnanců ve firmách, nejsou stejné testy povoleny i pro testování dětí ve školách? Proč si tedy nemůže rodič koupit test ze slin pro své dítě a v den testování takový „neinvazivní test“ se svým dítětem doma provést? Když už to musí být, proč tedy nelze věřit nám rodičům?

Těch 60 korun (i méně – např. oněch 32 korun z tendru !) od státu, na který bychom měli mít nárok, si můžeme zpětně odečíst například v daňovém přiznání. Proboha, tady padají atomovky, že toto nikdo nechcete a jen tupě necháte děti takto napospas cizím lidem, aby vytírali děcku 2-krát týdně nos svinstvem?? To se opravdu neumíte postavit za vaše děti a jen lenošně kýváte hlavou? Co pak jste! Já chci svobodu a dítě si takto otestuji sám a všichni mi můžete být ukradení. Výsledek testu zapíšu do žákovské knížky a dítě půjde do školy. Pokud ho tam nepustí, dám onoho k soudu a hotovo!

Tedy, pokud už mě nesmyslně nutíte testovat mé dítě na jednu z tisíce nemocí zvanou COVID-19, laskavě bych si chtěl své dítě otestovat sám a neinvazivně (podobně jako se testuji sám v práci). Jinak to odmítnu a budu se s vámi soudit. A ptám se, proč to nechcete a proč to musí být testy z vašeho tendru, a to testy z nosu?!

Respirátory opět nemají žádný smysl, a to nejen dle mnoha odborníků, kvůli mizivému prokazatelnému přenos COVIDU-19 ve školách, ale rovněž se o své dítě bojím, když nemůže normálně dýchat. Chci mít zdravé dítě a COVID-19 mu neublíží, protože to vím z vlastní zkušenosti! Neublížil!

Děkuji všem lidem dobré vůle, že začnou něco dělat a vstanou z pohovky za své děti!!!!!!!!!!!!!!!!

Ing. Tomáš Tisovský, Nový Jičín

 


  
  

Autor příspěvku: ans

5 5 hlasů
Ohodnoťte článek
7 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Gabriela
Gabriela
5. 6. 2021 16:44

S článkem naprosto souhlasím.
A komentáře Jakuba Pravdy(haha) to je do očí bijící, o co tady jde. Běžte vykřikovat ty vaše bláboly někam jinam. Tady zbytečně třepíte hubu. Přeji slunce v duši všem. Temnota bude zničena Světlem!

Svatopluk Otava
Svatopluk Otava
Odpovědět  Gabriela
6. 6. 2021 9:36

Není jakákoli záruka, že pan Jakub Pravda je opravdu Jakub Pravda. Může jít i o frustrovaného elfíka, jenž si „křestní“ jméno vybral podle známého pornoherce Jakuba Jandy, nyní vrchního ideologa grupy podobných blouznivců dotované státem s velmi výstižným názvem Evropslé hodnoty, „příjmení“ pak asi pojal coby velmi nejapný vtípek a parodii na filozofickou kategorii objektivní skutečnosti.