Hulvátské vystoupení starosty Řeporyj v ruské televizi

Hulvátské vystoupení starosty Řeporyj v ruské televizi je důkazem rozkladu našeho státu.

Pavel Novotný veřejně před celým světem naprosto degradoval všechny obyvatele ČR, když hovořil jejich jménem, a urazil miliony lidí Ruské federace. Je sice demokraticky zvoleným regionální politikem, ale s ambicí – a velkou mainstreamovou podporou – rozvracet zahraniční politiku naší země a poškozovat její zájmy.

Avšak to, že napsal sprostý a lživý dopis prezidentu Putinovi, že ho jel na velvyslanectví předat ponižujícím způsobem (úklidovou multikárou), že v ruské televizi hovořil jménem českého obyvatelstva a že NIKDO z ústavních činitelů ani politiků ODS (mateřská strana) jeho podlá slova a jednání neodmítl a dokonce ani nezareagoval, tak to hraničí s rozpadem státní správy a systému parlamentní demokracie. Nečinnost a chaotičnost naší politické svity už přesahuje únosnou míru. Proto znovu vyzýváme politické představitele, aby odstoupili ze svých funkcí, dokud je čas.

Celkový dojem hospodského hulváta a nesvéprávného primitiva s názory zcela mimo historickou realitu, je skutečně už za hranou všeho, o čem jsme si mysleli, že je vůbec možné. Hodlají naši ústavní činitelé pokračovat v takto nastavované prezentaci politiky a politiků ČR? Hodlají naši ústavní činitelé tolerovat takového poškozování zájmů ČR?

 

Praha 30. 11. 2019

  • PhDr. Vladimíra Vítová, Ph. D., předsedkyně ANS
  • JUDr. Karel Hais, 1. místopředseda ANS

 


 

 

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil
0 0 hlasů
Ohodnoťte článek
4 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Roman
Roman
6. 12. 2019 22:02

Masakr polaku je ale pravda a co ten konec ktery povrazdil cechy po skonceni valky?

Antonín
Antonín
2. 12. 2019 8:40

P.Novotný symbolizuje kolaps českého státu? Aneb co dnes postačí ke  kariéře politika v ODS.?Tvzení že: Petr Fiala je úžasný , Evropská unie je skvělá, vlastní spoluobčany dělit na hodně šukající Řeporyjské rodáky a  odpad narozený a vyrůstající v nějaké prdeli , či čtenáře například Parlamentních listů super blby s IQ pod 80 kteří nechválí jeho články v bulváru. Odkaz na třeba Starosta vítá nové občánky? Hodně se tu šuká, to je dobře. Jsou to šťastné děti, že budou vyrůstat v Řeporyjích a ne v nějaké prdeli ? PS: napsat něco takového na twitru jako volený starosta k vítání občánků může jenom neskutečný hovado a  nedivil bych se že mu příště nějaký rodič za to přišlápne dařbujána řečeno slušně. https://stars24.cz/celebrity/bulvar/9189-s-kani-p-del-takhle-starosta-pavel-novotny-vita-obcanky

Miroslav Dvořáček
Miroslav Dvořáček
1. 12. 2019 12:24

“ Ryba smrdí od hlavy “ , tohle primitivní stvoření je obrazem voličů Praha 5 – Řeporyje. Pod jeho vedením a dalších voličů ODS vede tupé stádo „ovčanů“ Prahy 5 na jatka, a ti mu s tíchým souhlasem zřejmě ještě k tomu tleskají. Zarážející je i mlčení ministerstva zahraníčních věcí, že tohle primitivní stvoření supluje špinavou práci ministra Petříčka … jistě, co ale můžeme čekat od dalšího „cvičeného trotla“ z  ČSSD.

Ruda
Ruda
1. 12. 2019 8:28

Chování dementní zrůdy Novotného nelze nijak hodnotit než-li ,že je to velký debil.Co si asi pomyslet o lidech ,kteří si ho udělali starostou.