Hoši, to jste ale mohli říct hned…

…Karle, Vláďo a Ivane. Měli jste dát jasně najevo, že smysluplná mravenčí práce při záchraně Republiky a našeho národa je vaší prioritou jen tehdy, když u toho jsou i presstitutní štáby, světla ramp a minimálně v jednom případě i každá kačka dobrá.

Nebudeme oplácet stejnou mincí. Nebudeme osočovat vyloučené místopředsedy ANS Karla Haise, Vladimíra Prinkeho a Ivana Kratochvíla z kdovíčeho, když oni zřejmě takovou potřebu mají a – stručně řečeno – ANS se dle jejich současného postoje nehodí ani na hnůj. A hlavně ta paličatá předsedkyně Vladimíra Vítová! Ta, co při každé příležitosti říká 3x ANO a 3x NE!

Než se stali členy a později místopředsedy, dobře se obeznámili s programovými tezemi 3x ANO a 3x NE, které jsou základními principy pro politickou činnost Hnutí a vyjadřují politické postoje všeho členstva a cíle Aliance národních sil.

V kostce řečeno – VEN! z EU, PRYČ! z NATO a ZESTÁTNĚNÍ! nerostného bohatství ČR a také – NE! ilegální migraci, NE! otrokářství nadnárodních firem a NE! rušení dekretů prezidenta Beneše.

Pánové to dobře znají a dobře také vědí, že cesta za suverénní Českou republikou je nelehká, dlouhá a ti co po ní jdou, nečekají ovace zparchantělých médií, potřásání si ploutvemi s kolaborantskými politikáři ani peníze.

Tak proč teď takové divadlo Ivane Kratochvíle?

Bylo jistě chvályhodné, když jste se vydal za podobnými cíli s Československými vojáky v záloze a spolupracoval přitom i jako řádný člen ANS s podobně smýšlejícími. Jakmile Vás náš protofašistický režim začal věznit, byla to právě ANS, kdo Vám podal promptně a v rámci možností ruku! Nebo to už vidíte jinak podplukovníku?

A co má znamenat Vaše představení Vladimíre Prinke?

Jako tvůrce textové verze volebního programu ANS jste podal pozoruhodný výkon i když už v tomto díle bylo možno vypozorovat počínající cesty k politickým kompromisům a jakýmsi zadním vrátkům tu i onde, celkem jste projevoval schopnost vyjednávat i jednat. A teď se Vám snad zdá, že cesta do filípky zaprděných poslaneckých lavic s královským obžerným je na kandidátce ANS příliš dlouhá podplukovníku?

Nu, a co Vy Karle Haisi?

Na rozdíl od předchozích vojáků, kteří byli vždy komunisty buď z profese nebo z musu, Vy jste vojákem nebyl, jste jurista. A s komunisty jste vždy zacházel tak jaksi racionálně. Vaše sáhodlouhé teze o fiktivních společenských rájích, zcela bezobsažné, to byly skutečná umělecká dílka z kategorie „O ničem“. Hlavně, že jste hovořil zcela nesrozumitelně a dlouze, otázky udivených posluchačů jste buď ignoroval nebo přešel takovou tou maličkou, vždy po ruce nahodile vykonstruovanou lží.

No, myslím si, že na rozdíl od předchozích dvou Vám Karle bude nejen na komunistické kandidátce dobře. Vlastně jste měl v KSČM už dávno být. Mezi filipesboys (a girls..) Vám bude skvěle. Oni taky jen tak sedí, s bruselským sojuzem kolaborují za hezké držhubné.

A když si vybavím naše poslední setkání, kterak jsem se zeptal, zda dnes budeme vybírat nějaké příspěvky a vylovil jsem pětistovku, zamumlal jste plačtivě cosi o strašných nákladech na benzín, když jenom stále cestujete a vysvětlujete a vysvětlujete, strčil jste peníze do kapsy, nikam se to nezaznamenalo, tak jaksi zřejmě nebyl čas a…., aha!, to už jste se připravoval, jak to budete lobbovat v té žvanírně?

No, tak si nechte všichni dařit u fílípkosoudruhů! Ale pozor! Jakmile to tam snad vezme do ruky takový Pepa Skála, může se pak stát, že minimálně vykladač všehomíra Karel Hais bude opět vyloučen i s Vojtíškem. (Ale právníkům je to vlastně fuk. Oni jsou takoví oficiálně certifikovaní tohleto…., no, víte co… ehm, právníci, že ano…)

 

Svatopluk Otava

 

 

 

 

 


 

Autor příspěvku: ANS

4.4 7 hlasů
Ohodnoťte článek
8 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
martin
martin
15. 7. 2021 14:39

od Karla Haise,jsem to nečekal,

CZK
CZK
14. 7. 2021 14:23

Je to zajímavé, ale počítadlo příspěvků mi ukazuje 6 příspěvků, ale zobrazeny jsou jenom 3.

CZK
CZK
9. 7. 2021 13:09

Stále tomu moc nerozumím. Když je někdo někam delegován, tak to znamená, že je někam oficiálně vyslán. Viz:

Karel Hais (narozen 1952) a Vladimír Prinke (narozen 1938) byli delegováni Aliancí národních sil na kandidátní listiny KSČM.

Důvodem tohoto rozhodnutí předsednictva ANS a předsedů krajských klubů ANS byla skutečnost, že všichni tři místopředsedové ANS (K. Hais, V. Prinke, a I. Kratochvíl) si osobně sjednali kandidaturu ve volbách do PS PČR v roce 2021 na kandidátní listině konkurenční KSČM, tedy jiné politické strany, než na jaké kandiduje ANS jako celek. Navíc tuto kandidaturu si místopředsedové ANS sjednali pouze osobně. KSČM s ANS neuzavřela dohodu o spolupráci. ANS však uzavřela dohodu o spolupráci s Národní demokracií a další hodlá uzavřít i s dalším politickým hnutím – a to jako rovný s rovným.

Důvodem návrhu pozastavení aktivního působení ve funkcích místopředsedů je snaha předejít diskreditaci jejich stranické cti. Budou tak v roli kandidátů, které deleguje ANS, aniž tím sama ANS ztratí svoji politickou tvář a ideovou integritu.

Stejně by mě zajímalo jejich vyjádření. A navíc p. Kratochvíl byl donedávna ve vazbě. Tak jak je možné, že sotva je propuštěn, tak odejdou všichni 3 jako jeden muž?
A nebo jde ještě o něco jiného, co nebylo řečeno, a projeví se to až časem?
A závěrem ještě jeden můj postřeh. Do naší sluneční soustavy přitékají nové energie, které zde minimálně 2000 let nebyly. Ty ovlivňují vše, s čím se potkají a dle mého postřehu již nepodporují modus soutěžení či soupeření, ale naopak podporují kompromisy a spolupráci. Kdo to pochopí dříve, bude mít výhodu před těmi, komu to dojde až později.

ANS
ANS
Odpovědět  CZK
9. 7. 2021 20:49

Záznam z 6. celostátního shromáždění ANS

https://aliancenarodnichsil.cz/vyrocni-zpravy-a-zapisy/

PePes
PePes
7. 7. 2021 19:09

Karel, Vláďa a Ivánek vstoupili bez oficiální „mezistranické“ spolupráce na kandidátku jiné strany, a to KSČM. Je to tak??
Toto ani Rychlé šípy nedělají, protože… Je to ubohá prasárna!!
Máme v ČR jedno krásné přísloví: „Na každou svini se vaří voda.“ Stačí chvilku počkat a ti tři výtečníci se sami uvaří ve vlastní šťávě 🙂