Holá pravda o likvidaci českého průmyslu (Poldi Kladno)

V Praze dne 7. června 2019.

Vladimír Stehlík napsal:

Přístupové protokoly k EU byly obyčejným politickým svinstvem. Na základě pokynu nejmenovaného „politika“ bylo během jednoho roku zlikvidováno 10 prosperujících závodů s 8 tisíci zaměstnanci. Proč se tak stalo je prosté. Neomylní členové bývalého Prognostického ústavu AV v Praze se zapsali do dějin doslova neuvěřitelným rozsahem nenapravitelných ztrát v oblasti české ekonomiky. Byla to ekonomická genocida, která přivedla naši zemi ke ztrátám, včetně mnoha lidských životů. Panu ex ministrovi průmyslu bylo doslova u zadku, že umírají mladí lidé, páchají se sebevraždy a nyní by se měl jet podívat na své dílo do kladenského hutnictví. Tvrdil, že prodá Poldovku za korunu třeba i tomu, kdo ji zavře. Přitom jí neprodával. Ocelář Vladimír Stehlík byl představován jako kontroverzní podnikatel a se synem Markem byl v r. 1996 uvězněn ve vazební věznici v Ruzyni. Toto dílo přineslo kladenskému regionu utrpení, bídu a ponížení poctivých občanů, kteří dnes stojí fronty na podporu a stravenky. Prezident ČR Miloš Zeman pro nápravu této odporné situace neučinil vůbec nic. Nelze zapomenout na jeho historický výrok před novináři „Vyženeme Stehlíky z Poldovky“.

Pokud skutečně dojde k prověřování zločinů velké privatizace, je třeba počítat i s demonstracemi. V roce 1996 jsme přivedli na Václavské nám. 10 tisíc zaměstnanců Bohemia Art a Poldi Ocel do tzv. úsměvné manifestace. Jenom blbci mohli považovat toto společenské „šou“ za kontroverzní projev. Samozřejmě následovalo vězení a výslechy v kleci pro vrahy. Amnestii Václava Klause jsem odmítl a v řízení, které probíhalo v r. 2018 u Krajského soudu v Praze, jsme byli očištěni. Z celé kauzy zbyly pouze pomluvy a zničené podniky. Ze slavné ocelárny Poldi Kladno zbyly ruiny a prázdné budovy dříňského komplexu. V současné době je již známo, kdo vykradl Poldovku a získal miliardy za ukradenou ocel.

Podal jsem žalobu na náhradu škody, která je stále příslušným soudem odmítána. Jak jinak, když peníze mají dostat bývalí zaměstnanci i pozůstalí. Nezapomínejme, že charaktery skutečných viníků skončí na smetišti národa. Privatizace Poldi Kladno Bohemií Art byla natolik úspěšná, že jsme šokovali celý ocelářský svět. U nás nejvíce vadily snídaně za jednu korunu.

Moji přátelé mě přesvědčují, abych v příštích prezidentských volbách kandidoval. Pro očistu svého národa udělám vše, co bude třeba a vyhlásím rozsáhlou amnestii s cílem nápravy a vytvoření pracovních míst tak, aby nebylo třeba do naší země importovat cizince. Věřím, že v prezidentských volbách uspěji. Pokud se tak stane, lze předpokládat, že naše vlast se dočká skutečné demokracie. Na Kladně jsem kdysi složil přísahu a svoje lidi nikdy neopustím. Potupa Kladna byl cíl několik a morálních odpadlíků. Zřejmě jsou na indexu i historické kladenské písně.

 

Ocelář Vladimír Stehlík, táta Poldováků

 


 

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil