Hnutí Přísaha nastupuje svoji spanilou jízdu

Vzniká další subjekt řízené opozice, aby se roztříštila jednota a síla skutečné vlastenecké fronty.

 

Dostal jsem e-mail od svého kamaráda aktivisty s nadpisem „ŠLACHTA, BRAVO, DRŽÍME PALCE”. Tak to mě nadzvedlo. Jen jsem si povzdechl – už i ty, Brute?

 
Vážení přátelé,

skutečně si myslíte, že naším úkolem v tuto chvíli je spoléhat na mesiáše, který nás zachrání a všechno vyřeší pomocí svého kouzelného proutku? Ach jo…

PODLE SKUTKŮ POZNÁTE JE!!! Pamatujete? Premiér Nečas a jeho návštěva Moskvy, rozhodnutí o dostavbě Temelína s ruskou jadernou technologií. Vzápětí na to, ihned po návratu, BLESKOVÉ obvinění Nečase z důvodů veskrze malicherných, kabelka paní Nagyové, pád vlády jako blesk z čistého nebe, všechno pod vedením policejního plukovníka Roberta Šlachty. Kdo ho řídil, na čí objednávku takto jednal, není těžké si domyslet. Temelín zůstal nedostavěn a brousí si na něj zuby americký Westinghouse, ačkoliv první dva bloky elektrárny jsou osazeny ruskou technologií a pracují zcela spolehlivě.

Chce si snad někdo myslet, že nyní bude pan Šlachta jednat jinak?? Že změnil loutkovodiče a nechal se uvázat na jiné provázky? Jeho emotivní pojetí návratu do politiky je neklamným znamením manipulace s veřejným míněním. Samé kecy a hra na city. To je typická hra na blbého a ještě blbějšího. Počítá se s tím, že veřejnost je ta ještě blbější, protože její paměť trvá přibližně čtrnáct dní.

Kdo má oči k vidění a uši k slyšení – MY NEZAPOMÍNÁME.

Kdo jste ještě neztratili zdravý selský rozum a váháte, co že je to ten Šlachta zač, probuďte se. Vypadá to, že vládnoucí „elitě” chybí kádry, tak vyhrabává politické mrtvoly. To je i případ Václava Klause. Vzniká nám tu další subjekt řízené opozice, hnutí Přísaha, aby se roztříštila jednota a síla skutečné spontánní vlastenecké fronty. Podpora ze všech stran, přesné načasování ve chvíli, kdy ve Sněmovně vzniká skutečná opozice, a pozornost, která je tomuto novému hnutí věnována, je neklamným znamením řízené opozice.

Rudolf Dvořák, Aliance národních sil

 
 


 
 

Autor příspěvku: ans

5 2 hlasů
Ohodnoťte článek
6 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Bohumil
Bohumil
23. 2. 2021 14:58

Dovolím si citovat ze seriálu Herkule Poirot (najděte si díl „Podivná loupež“): „Proč vy politici s námi jednáte jako s idioty“? „Protože jste nám ve volbách dali svůj hlas“.

XCC
XCC
22. 2. 2021 17:31

Smazáno, proč?

Věra Parýzková
Věra Parýzková
22. 2. 2021 16:16

Dobrý den, velmi dlouho si již uvědomuji, že tříštění vlasteneckých sil je cesta do pekel, protože vládnoucí oligarchové si mnou ruce, jak se to hezky drobí a drobí. Pan Šlachta se vydává za dalšího mesiáše – nevěřím mu!!! Je třeba se spojovat, sjednocovat, tvořit koalice, protože V JEDNOTĚ JE SÍLA, To už věděl Jan Žižka.
Jsem pravidelnou čtenářkou Vašich příspěvků, reaguji téměř na všechny výzvy akcí. Kéž by nás bylo stále více a více…Je už téměř hodina dvanáctá!!! Toto budou poslední volby BuĎ A NEBO.

Zdeněk Braný
Zdeněk Braný
22. 2. 2021 16:12

Šlachta, Šlachta……..ten člověk