Heydrichova lest zatím ukronacistům… nevyšla?

Zdá se, že lidstvo má přece jen ještě šanci na přežití. Jaderná apokalypsa vyvolaná po zatažení ozbrojených sil světového banksterstva NATO do konfliktu s Ruskem se (prozatím?!) nekoná.

Przewodów nejsou Gliwice. Aspoň zatím…

Nebezpečné ovšem je, že kyjevská junta je zřejmě pevně rozhodnutá docílit před svým koncem konce planety. Raketová palba na vesnici Przewodóv „spojeneckého“ naťáckého Polska vypadá jako pečlivě nastudovaný plán útoku pod falešnou vlajkou z dílny SS a gestapa od autorů Reinharda Heydricha a Heinricha Müllera.

Osvěžme si ten incident, díky němuž Německo „ospravedlnilo“ svou agresi proti do té doby dobrému sousedovi s jehož asistencí před tím na kusy rvalo Československo. Ale o tom jindy. Celou akci naplánovali výše uvedení šéfové gestapa a SS tak, že do polských uniforem navlékli několik zastřelených vězňů z koncentračního tábora Dachau a rozmístili je v budovách a okolí německého vysílače Gleiwitz.

Na vysílač 31. 8 . 1939 zaútočilo esesácké komando rovněž v polských uniformách pod vedením známého velitele SS Alfreda Naujockse. Pečliví nacisté šli i do takových detailů, že „obětovali“ i předtím zatčeného Němce jménem Franciszek Honiok. Muže usmrtili injekcí, poté postřelili, nechali zemřít a vydávali jej za oběť „polské agrese“.

Důvod k válce nenalezen. Aspoň zatím…

Na Polsko zaútočili Němci hned druhého dne. Sám Hitler se ještě několik dnů před útokem vyslovil ke svým generálům takto: „Zabezpečím propagandistický casus belli (důvod k válce pozn. aut.). Na jeho důvěryhodnosti nezáleží. Vítěz nebude tázán, zda říkal pravdu.“

Útoky pod falešnou vlajkou praktikují nejrůznější agresoři i dnes po celém světě hojně. S podporou televizní a počítačové techniky pak vznikají „dokumenty“ a „důkazy“ o „válečných zločinech“ třeba syrské armády při obraně své země proti agresi NATO z dílen tzv. Bílých přileb, jinak „humanitárních“ aktivistů se sídlem ve Velké Británii.

A nemohly by podobné „dokumenty“ „usvědčovat“ z válečných zločinů tedy i Rusy na Ukrajině? Třeba v Buči, kde den po odchodu ruských vojáků místní starosta konstatoval celkem běžný život v obsazeném městě, aby se několik dnů po „návštěvě“ komanda SBU objevily i záběry britských novinářských štábů z „válečných zločinů“, o nichž před tím nebylo jediné stopy?

Biden na štěstí není Černochová. Aspoň zatím…

A co současné běsnění kyjevského kokainisty a jeho apely na rozhodnou akci proti Rusům, kteří prý již zaútočili proti členské zemi NATO? Usvědčen ze lži svými „partnery“ z USA a Polska Zelenskyi  ztrácí půdu pod nohama a vytoužený casus belli se mu jaksi nedaří a nedaří. Oni totiž „partneři“ z Ameriky podobně jako opeření husaři Rzecipospolite raději s Rusy budou válčit do posledního Ukrajince.

To jen Protektorát ČR je plný akčních hochštaplerů, šílených sufražetek a nejrůznějších poručíků Dubů. A podobně jako přímočaře pitomá postava z Haškova románu i naši dubové věští Ukrajině na hony vzdálené vojenské úspěchy a Rusku „mezinárodní izolaci“ a „strategickou porážku“. Třeba dub Pavel, Dub šedivý, dub Černochová, dub…..

 

 

Svatopluk Otava

komentátor ANS

 

 

 

 

 

 


 

Autor příspěvku: ANS

5 4 hlasů
Ohodnoťte článek
1 Komentář
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
PePes
PePes
20. 11. 2022 7:47

Pan Otava svojí vtipnou decentní jízlivostí opět velmi trefně vystihl podstatu. Jen tam nezmínil, že Poláci se svým monitoringem situace na Ukrajině ihned věděli, že raketa dopadlá na jejich území není ruská práce, ale s mlžením čekali, jaké jim dá noty USA, aby podle nich mohli zpívat. Obavám se, že být to jen na Polsku, už je v EU mobilizace a táhne se na Rusa… Tahle je to podáno tak, že za to stejně ‚může‘ Rusko, protože je to následkem jejich invaze na Ukrajinu. Ale co bylo příčinou invaze, o tom se v médiích decentně mlčí. 🙁