Haló, haló. Volá Praha !

Ve smrtelné křeči se v Praze odehrává boj o kormidlo nad křižníkem zvaným Česká republika. Rozbouřené politické moře jím smýká na všechny směry. Je to boj mezi místní státní elitou, která je přímo řízená státní elitou USA (tedy deep state) a mezi atlantickým křídlem globální elity, které zastupuje náš prezident.

Deep state nemůže nikdy vyhrát nad globalisty, kteří skutečně řídí celou planetu. Avšak nyní nám hrozí vznik nesmírných škod a ztrát lidských životů. Proto jsme se rozhodli vykřiknout do celého širého světa zoufalé

SOS! Help! Pomoc!

Praha nesmí padnout! Jinak se naše země propadne do hlubokého oceánu otroctví, odkud už nebude návratu. A utonula by nejenom Česká republika, ale i celá Evropa. Nejsme jen evropské rozvodí! Jsme křižovatka! Jsme doslova srdcem a středem Evropy – viz vrch Melechov na Vysočině. My jsme velmi velmi ! důležití, ačkoliv nám vládní a parlamentní politici tvrdí opak.

Evropa sama si toho patrně není vědoma, ale co by byla bez nás? Pouhý kontinent bez duše, bez Boha. Nechceme být součástí plánovaného evropského chalífátu, chceme být součástí slovanské unie, prastarého slovanského světa, kam ostatně odnepaměti patříme! Historie se opakuje, pomoc musí přijít ze zahraničí, ale jak praví stará moudrost:

Přičiň se sám a Pán Bůh ti pomůže !

To znamená, že na tu pomoc nesmíme čekat se založenýma rukama, ale především se postarat o naši zemi sami.

Aliance národních sil

 
 


  
  

Autor příspěvku: ans

4.3 6 hlasů
Ohodnoťte článek
7 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Leoš Zeman
Leoš Zeman
25. 4. 2021 19:32

Tak tohle už nemůžete myslet vážně, jaká pomoc zvenčí? Jestli tady chcete zavádět nové (staré) pořádky, mohli byste narazit s nesouhlasem značné části obyvatelstva. Ale měl bych pro vás řešení, sbalte se, a hurá do Ruska, místa je tam dost a z takových uvědomělých Slovanů tam jistě budou mít místní velikou radost. A těch břízových svatohájů, no jéje. Nebyla by to paráda?

Kulišák
Kulišák
Odpovědět  Leoš Zeman
25. 4. 2021 20:51

…..a co kdyby jste se takhle sbalili vy a hurá na vytoužený a „civilizovaný“ Západ, když už se zjevně cítíte Anglosasy a nás Slovany nechali na našem dávném, historickém území. No nebyla by to paráda?? Třeba by vás v budování chalífátu přivítali s otevřenou náručí.

Leoš Zeman
Leoš Zeman
Odpovědět  Kulišák
25. 4. 2021 22:31

Anglosasové určitě nejsme 🙂 🙂 🙂 hlavně ale nejsme vraženými v zádelích mafiánského Kremlu 😉 Však se na to svoje dávné, historické území vraťte, kdo vám v tom brání? Jinak víte, která zem Evropy má nejvíc muslimů mezi svým obyvatelstvem? Když tady operujete s chalífátem? Tedy, pokud ji lze považovat za evropskou, je to taková spíš euroazijská zem…

Leoš Zeman
Leoš Zeman
Odpovědět  ans
26. 4. 2021 22:39

A rozumím tomu tedy správně, že nás má zachránit inklinace a přimknutí k Ruské federaci? Tam tedy žádný deep state není? Všechny země, kde je z nějakého důvodu nefunkční výměna ve vedení státní správy i samospráv mi právě nepřipadají jako nic jiného, než klientelistický a nepotický systém prorostlý až do morku kostí státního zřízení. Ukázkovým příkladem by mohlo být krom RF, komunistické Číny, KLDR i takové Bělorusko. Ani v jedné mnou jmenované zemi byste si nemohli dovolit otevřeně hlásat „protisystémové“ myšlenky, jako činíte třeba v ČR, aniž byste čelili alespoň restrikcím ze strany oficiální garnitury. Z RF poslední ukázka – Fond proti korupci bude označen za teroristickou organizaci. Bravo. Nezávislá justice dle diktátorského střihu.
Každopádně čekám na ten krach FEDu. Říkáte, že to bude brzy? A máte na to vsazeno?

Ladislav
Ladislav
25. 4. 2021 18:32

Šudry, psychopati, podpindosníci v mainstreamu a politice vypustili po projevu pana prezidenta takovou smradlavou stoku hlupáctví, debility, sprostoty, morálního bahna a duchovní ubohosti, že to tahle země snad ještě neviděla. Nevidí a neslyší, že jejich adorovaný Západ se rozpadá a transformuje na společnost LGBT zvrhlosti, zvrácenosti a nakonec chalífát. Oni si v tom snad libují. Vlastizrádci nazývají prezidenta vlastizrádcem – zloděj křičí chyťte zloděje. Pomoc Vis Maior a Bože stůj při nás a našem konání. Naděje ale umírá poslední, pozadí světa pracuje pro nás. Ve volbách vykažme šudrům a psychopatům místo, kam patří! Volme ANS-Národní demokracii, případně Volný blok!