Evropa se vlastně sama posílá do exekuce

Umíněnost korporátních loutek ve vedení EU, usilujících o ekonomicko-politickou sebevraždu celého spolku i jednotlivých zemí, je pozoruhodná. Je přitom úplně lhostejné, zda tomu formálně velí obluzená feministka po boku s otitulovaným kolaborantem nebo kdokoli jiný ze světa perverzních „hodnot“. Výsledek – hlad, mráz, sociální nepokoje a rozvrat je jistý. Němci a Francouzi se domnívají, že exekutoři budou oni a zabavovat se bude na východ od Aše. Američané se těší, že exekutoři budou jen oni a zabavovat se bude na východ od Londýna. Tak jak to bude?

Na východě i na západě do předem připravených pozic…

Banderovci mohutně dozbrojovaní ze Západu, několikrát početně silnější než Rusové, ostudně prchají z východu. Vojenskými špičkami eurowehrmachtu i USA vedené nacistické kohorty vyhledávají stále v rychlejším tempu „předem určené“ pozice, nutíc k ústupu i veškeré civilní obyvatelstvo. Tolik jen stručně k vojenskému dění na východě IV. Říše, na „civilizovaném“ západě satanistickými finančníky okupované Evropy se dějí  teprve neuvěřitelné psí kusy.

Vypadá to na vbrzku splněný úkol ekonomického kolapsu pirátské civilizace, která si svůj životní standard vydobývala po staletí na úkor celé planety loupežemi cizího, zaobalenými do „civilizačního“ hávu „práva“, vyděračských smluv i vojenských agresí. Kdo ten úkol zadal? Světobankéři, to je jisté. Stávají za všemi tragédiemi lidstva už od počátku dění a již první velký levicový myslitel Ježíš Kristus se je pokusil vykázat na okraj společnosti, když je alespoň svého času vyhnal z chrámu.

Sny o půjčce a pronájmu se asi nenaplní.

Současný vývoj permanentního rozvratu nejvíce vyhovuje Americe. Myslí si bláhově Američané. Rozbitím Evropy se hodlají zbavit do nedávna nebezpečné konkurence a ještě při „obnově“ rumišť udělají výborný kšeft, z jehož zisku pak umoří nějaký ten dluh čínským exekutorům. Myslí si bláhově Američané. A taky se přiléváním oleje do ohně nebezpečně samostatné a nezkrotitelné Rusko natolik vojensky oslabí, že jediným vojenským hegemonem se opět stanou USA. Myslí si bláhově Američané.

Jenže my jsme ještě vojensky vlastně vůbec pořádně nezačali, vzkazuje Západu vrchní velitel a obránce Rusů Vladimír Putin. To my také ne, a dokonce vám ještě na neurčito odkládáme splácení dluhů, odbyl syčivé požadavky k ostrakizaci Ruska prostřednictvím svého ministra zahraničí šéf nejstarší opravdové civilizace Si Ťin Pching.

Karty jsou vcelku jasně rozdány a je krásně pozorovatelné, jak jsme se bez vlastních zásluh a bez našeho souhlasu ocitli nejen na prohrávající, ale také na špatné straně dějin. Díky kolaborantským vládám Babiše i Fialy, díky neskutečně prodejným médiím a díky stále ještě čím dál tím méně pochopitelné občanské pasivitě.

Profesionální lhaní – už se to na žurnalistice učí?

Obludně absurdní mediální lhaní o covidové pseudopandémii, jakož i o příčinách a průběhu konfliktu na Ukrajině nijak nepolevuje, veřejnost to však dosud jaksi nechává ve stoickém klidu. Politikářská blamáž ohledně kšeftu s rouškami a vakcínami naprosto nerozhodila profesionální žurnalistické tlampače a opět se začínají k tématu vracet. Mediálním pohůnkům nestačí ani primitivní obviňování Ruska z platební neschopnosti, když je schopno své závazky pohotově platit, dokonce tlumočí veřejnosti naprosté logické, ekonomické i politické nesmysly. Například ten, že zlý Putin využije technologickou přestávku na pravidelnou údržbu plynovodu Nord-Stream 1, aby odstřihl Evropu od zdroje energie.

Zde je přitom zcela zřetelné tahání za provázky kdesi z oblasti amerického Deepstate gangu, protože Rusové svěřili opravu jedné z důležitých turbín Kanadě a ta ji v rámci „hodnotových“ sankcí proti Rusku nehodlá vrátit. (Čili i těch pár tun oceli šlohli…) Navzdory tomu, že tzv. zmrazením finančních aktiv ukradli Zápaďané Rusku peníze, navzdory tomu, že mediálně osíraní Rusové nehodlají pitomé Evropany nechat vymrznout a stále jim dodávají energie za běžných obchodních podmínek, navzdory tomu, že i kyjevský pučistický režim dosud pravidelně inkasuje miliardové tranzitní poplatky a tím financuje i úprk fašistických hord z osvobozovaných území, stále se o Rusku vehementně lže, lže a lže.

Komediant režírovaný režírovaným komediantem. Kdo to je?

Kdyby to nebyla taková tragédie, byla by to dobrá komedie v duchu protivné tchýně, co záludně sebere nenáviděnému zeťákovi klíče od auta, aby pak dceru poňoukala k rozvodu  se slovy: „Vidíš? Co jsem Ti říkala…. Slíbil, že pro Tebe přijede do nemocnice a nepřijel! Co je toto za hajzla…“.

A v čele světových mediálních sedmilhářů jsou i ti čeští, v čele evropských politických oportunistů a hochštaplerů aspoň formálně soudruh profesor Fiala. Má to šéfování EU sice jen na půl úvazku, poněvadž na druhou půlku úvazku má premiérování ukrajinské oblasti dosud oficiálně uváděné jako ČR. Na Čechy mu v tom kariérním fofru jaksi nezbývá čas. Ale to nevadí, vzhledem k tomu, co už politicky předvedl, je snad to nejlepší, když na nás vůbec nebude ani myslet.

My na něj ale nezapomeneme. To přece nesmíme našim potomkům udělat. Protože nakonec nás ten Vladimír Putin od plynu i ropy možná odpojí a bude to obrovská zásluha pana Fialy i jeho žlutomodré vlády.

 

Svatopluk Otava

komentátor ANS

 

 

 

 


 

Autor příspěvku: ANS