E-mail poslancům ČR: „Neopovažujte se schválit genocidní zákon o tzv. ochraně zdraví!“

Sebrance, co si říká vláda lidu !!

Poslanci,

doneslo se nám, že hodláte ve středu znovu schvalovat genocidní novelu zákona o ochraně veřejného zdraví.

Tento zákon nemá s ochranou našeho zdraví pranic společného a má za úkol rozdělit celou společnost na očkované a neočkované, přičemž pomocí bonusů, jako je NORMÁLNÍ ŽIVOT, chcete donutit všechny občany k očkování.

Ještě nikdy v minulosti žádná vakcína neměla takovou prezentaci jako vakcíny mRNA, které očkované od žádné infekce neochrání a dokonce nezaručí, že oni sami nebudou přenašeči. Každý, kdo se alespoň minimálně o své zdraví zajímá, dospěje k názoru, že dobrou imunitu nám žádná vakcína nevynahradí a už vůbec ne za nějaký benefit, kterými je OBYČEJNÝ ŽIVOT.

Už rok tady vyhrožujete, strašíte a ničíte obyvatele naší země, místo abyste je uklidnili, sundali ty pitomé respirátory a začali normálně žít.

Největším VIREM pro všechny občany je současná vláda a celý parlament i se senátem a s celou zkorumpovanou zákonodárnou mocí, která je řízenou MAFIÍ.

Uvědomte si, že zanedlouho tu budou volby a my, všichni občané, nezapomeneme, co jste pro nás za poslední skoro dva roky udělali. Připravili lidi o práci, děti o vzdělání a řadu lidí o životy, když jste je nechali léčit na ventilátorech. Důchodová reforma se vám evidentně nepovedla a nyní nás chcete DORAZIT vakcínou, kterou jste si sami nenechali aplikovat, a po celou dobu nám jenom LŽETE.

Měli byste jít už dávno všichni od válu, neboť vám nikdy nešlo o DOBRO A ZDRAVÍ lidí, ale především o VÁŠ PROSPĚCH a peníze.

Jménem svým a věřím, že i jménem všech ostatních občanů, vás ZAPŘÍSÁHÁM:

NEOPOVAŽTE SE ODHLASOVAT GENOCIDNÍ NOVELU ZÁKONA O TZV. OCHRANĚ VEŘEJNÉHO ZDRAVÍ (PRACOVNÍ NÁZEV KOVIDPASY), O KTERÉ BUDETE JEDNAT VE STŘEDU 9. 6. 2021 !!!!!!!!!!!

MÁTE KREV NA SVÝCH RUKÁCH,

GLOBALISTIČTÍ KAŠPAŘI !!

Milan GYBAS, Přerov

 


  
  

Autor příspěvku: ans

4.2 5 hlasů
Ohodnoťte článek
7 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Jindřiška
Jindřiška
9. 6. 2021 22:52

9.6.2021 Zakon v poslanecke sněmovně neprosel. Ohledne verejneho zdravi (covidpasi,ockovani, certifikaty). Byla za to demonstrace pred posl.snimovnou.

CZK
CZK
Odpovědět  Jindřiška
9. 6. 2021 23:47

díky za info!

Jan
Jan
8. 6. 2021 15:18

Výborně pane Gybasi, ale za koho jste tento text, který se objevil na těchto stránkách sepsal? Za ANS? Chybí mi zde jasné vyjádření vedení ANS k zítřejšímu protestu proti tomuto zákonu , který pořádá VB. Podpoří tuto akci ANS a její partneři, se kterými bude na společné kandidátce pro volby do PS?

,

ANS
ANS
Odpovědět  Jan
8. 6. 2021 17:52

Kdybyste nekafral a byl v neděli na demonstraci, tak byste věděl, že ano. A přestaňte, prosím, otravovat!

Anna
Anna
Odpovědět  Jan
8. 6. 2021 20:59

A co uděláte Vy? ANS pracuje ve svém volném čase a za vlastní peníze, zatímco p. Volný bere poslanecký plat a při pracovní době má čas objíždět republiku a dělat předvolební kampaň. Vezmete si zítra dovolenou, abyste mohl akci podpořit?