Dotaz novým poslancům PS PČR na chemtrails

Adresát: Poslanci a poslankyně ČR

(předejte tuto zprávu všem poslancům a poslankyním),


Věc: Dotaz a sdělení

Táži se vás (poslanče / poslankyně), jak je možné, že se nezabýváte tím, co létá přes naše města a obce, přes ČR za letadla či jiné prostředky, resp. co za sebou zanechávají za stopy.

1) Bez ohledu na to, co nechávají za sebou (kondenzační stopa či chemická stopa), v každém případě stopy po letadlech zatemňují oblohu. A to je nutné okamžitě řešit. Není možné, aby jakékoliv letadlo či jiný prostředek zanechával za sebou stopu, která zůstává déle a nerozplyne se jako běžné kondenzační stopy.

2) Druhý a poslední bod mé zprávy je vážnější než první. Stopy za letadly nejsou běžné kondenzační stopy (contrails), ale tudíž logicky chemické stopy (chemtrails). Do ovzduší se vypouští různými způsoby různé chemické látky (např. Jodid stříbrný). Viz reportáž na ČT24, kde paní Daniela Řezáčová z Ústavu fyziky atmosféry AV ČR o tom všem informuje.

– zde odkaz na video: Ovlivňovaní počasí CT24 (sestřih) – YouTube
Dále existují záznamy (fota a videa), která zřejmě dokazují, že se nejedná o běžnou kondenzační stopu, ale právě naopak o stopu chemickou. 

– zde odkaz na jedno z mnoha videí: Chemtrails (odysee.com)

Dále sděluji, že téma ovlivňování počasí a tzv. geoinženýring není nic nového. Ba naopak, existuje mnoho důkazu, patentů apod.

Na závěr:

Sděluji Vám tímto, ať okamžitě začnete konat, ať ihned začnete řešit tuto vážnou situaci, ať v co nejkratším čase pověříte dané úřady, instituce apod. k zastavení zatemňování naší oblohy nad ČR, ke zjištění detailů, co vše je vypouštěno z letadel na oblohu apod.

Sděluji Vám tímto, ať okamžitě informujete veřejnost ve veřejnoprávních sdělovacích prostředcích o této závažné situaci, a sdělíte občanům postup, jakým budete v dané věci konat.    

Poznámka občana ČR:

Jsem zvědavý, kdo mi na tento mail odpoví, a kdo se tímto bude veřejně zabývat. Chce to změnu, chce to transparentnost, chce to suverenitu pro slušné občany, chce to, aby bylo líp.

 

Děkuji za konání a odpověď.

Občan ČR

 

 

 


 

Autor příspěvku: ANS

5 2 hlasů
Ohodnoťte článek
1 Komentář
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
CZK
CZK
14. 11. 2021 20:00

Domnívám se, že pokud by tento e-mail dostali skutečně všichni poslanci, tak max 2 odpoví, že z ofic. zdrojů jim není nic takového známo a proto se tím nemíní zabývat. Jim totiž chybí v mozku taková „součástka“, která má na starost vyhodnocovat anomálie. S jedním takovým jsem se setkal osobně. 2 VŠ, nad hlavou „trubka“ velká jako Boeing, bez okének, bez nápisů, bez výstupků, křidélek či křídel, bez hluku a bez kouře. Pomalu nám přeletěla v tichosti nad hlavou. On na to ale vůbec nereagoval, i když jeho oko na to hledělo. Ale v hlavě měl poučky z VŠ, že takové věci neexistují. A pokud je vidí, když neexistují, tak je zřejmě přepracován, nebo se možná rozvíjí nějaká porucha v hlavě a s není radno se chlubit.
Toto bude něco v bledě modrém. Autority jim řeknou, že je to blbost a oni se tam ani nepodívají. Je mi líto – tudy asi cesta nepovede. Ti poslanci tam nejsou proto, aby přestavěli systém, ale aby ho konzervovali.