Dopis zastupitelům města Litoměřice, kteří váhají se sundáním ukrajinské vlajky z radnice.

Vážení zastupitelé, dámy a pánové,

v mé žádosti o sundání UK vlajky není ani jedna dezinformace a pokud ji tam někdo vidí, prosím FAKTA . Před 33 lety byli my lidé – přemýšlející vlastní hlavou – zaprodanci, ztroskotanci, agenti USA. Dnes jsme dezoláti, šmejdi., agenti RF.  Znakem zrady byly americké jeansy, dnes je to vlajka naší vlasti. / Pouze nabádání k udavačství mají oba režimy shodné./  Historie se opakuje ???  Sami si vyhodnoťte, kam jsem se posunuli.  ZMĚNILA SE POLARITA, jinak nic. Zápotocký měnovou reformou zkasíroval občany / spíše ty bohatší/ během jednoho dne, Fiala ožebračování chudých  rozložil na delší období. Komunisté investovali peníze do republiky, dnešní likvidátoři naše bohatství posílají překupníkům, na zbraně a na UA . Všechny mnou uvedené údaje jsou logické a ověřitelné – vlajka cizího státu je symbolem exteritoriality, občanská válka na Donbasu je minimálně od roku 2014, glorifikace NACISMU na UA je skutečností. To vše jsou FAKTA. COPAK VÁM TO PŘIPADÁ NORMÁLNÍ ???  JE TO STRAŠNÉ !!!! 

Už toho mám dost! Celý život poctivě pracuji, vychoval jsem řádně  5 dětí. O celou rodinu jsem se vždy postaral, nikdy jsem nežebral od státu podporu.  A dnes jsem od bezpáteřních nul a zlodějů ve vládě označován jako lůza ????  Jsem šmejd a šváb, se kterým pan ministr zatočí ???   CO SI TO DOVOLUJÍ ???   

15..listopadu bylo Polsko napadeno  UA. Naši váleční štváči okamžitě ale volali po jaderných úderech na RF a samozřejmě  jako poslušní mopslíci čekali, co na to  páníček ve Washingtonu. Bude už konečně v Evropě válka ?? USA chtějí válčit do posledního Ukrajince, Poláka i Čecha – nechť se vybíjejí slovanští podlidé. Sebe neohrozí , chtějí jen zničit konkurenci – EVROPU a oslabit Rusko. To snad musí být každému jasné !!!  Chcete se probudit s tím, že na ČR, budou padat rakety ???  CHCETE JADERNOU VÁLKU ??? CHÁPETE, ŽE TATO VLÁDA NÁS ZAVLEČE DO VÁLKY ???  NEPŘIPADÁ VÁM TO DĚSIVÉ ??? MÁME DĚTI, RODINY. NECHÁME JE POCHCÍPAT V JADERNÉ APOKALYPSE ???   Mlčením a cizí  vlajkou na radnici města  tomu  PRISPÍVÁME !!! 

Vládnoucí psychopati válku chtějí !!!   PĚTIKOALICE  tuneluje ČR, okrádá nás o vše, co vybudovali naši předci, zadlužuje nesplatitelně naše děti, pracuje ve prospěch cizích zájmů. Co zbývá ještě občanům ukrást ??? Už toho moc není, ale přeci – osobní majetek, nemovitosti, pozemky, což se děje – ožebračením obyvatel cenami  energií, potravin. Vyhlášením VÁLEČNÉHO STAVU, zakryjí zoufalou situaci ČR, kolaps  a jako bonus bude možno likvidovat odpor obyvatel !!  Chcete v Litoměřicích vyhlašovat válečný stav ??? Máme úkryty, zásoby potravin, vody, zbraně, jsou edukováni obyvatelé, vycvičení branci, připravena policie, mobilizační plány ???  Co cizinci – víte kolik je v ČR cizinců a kde jsou ??  Znáte jejich věkovou skladbu ??? Kolik z nich je vycvičených mužů??  Mají zbraně ??  JSME TOTÁLNĚ NEPŘIPRAVENI !!!!   Nemáme NIC !!!!   Nemáme ani ešusy pro povolance. Ruční palné zbraně se nám sice z UA postupně vrací, bohužel ne do rukou armády. Chováme se jako tajtrdlíci! Na co si to hrajeme ????  Ti, co volají po válce, ať jdou bojovat, já ale válku nechci! Nechci, aby ji zažily moje děti. Naši chrabří válečníci ale bojovat nepůjdou, oni utečou!
 
Na vojně jsem byl jako vojenský lékař. Jezdil jsem na cvičení po republice, i mimo – Kazachstán.  Vím, jak se staví zmrzlýma rukama  při mínus15 stupních ve sněhové vánici stan – brigádní obvaziště. Vím, jak se ošetřují vojáci v polních podmínkách, jak se spí ve vymrzlém autě, jak  chutná po několika dnech teplý čaj nebo guláš v neumytém ešusu. A to bylo pouze cvičení! Válku může chtít jen totální blbec, zvrácený člověk! Budeme válčit s jadernou mocností ???  Je v zájmu občanů ČR válka ??? TO NEMŮŽE NIKDO – KROMĚ TÉTO DEMENTNÍ VLÁDY –  MYSLET VÁŽNĚ !!!!
 
ANKETA, zda vadí lidem UA vlajka na radnici měst, proběhla v deníku.cz. 85 % respondentů se vyjádřilo, že VADÍ, 13% nevadí  zbylým 2 %je to jedno.  
 
Zejména z těchto důvodů TRVÁME  na svěšení vlajky UK. Je to symbol  ZMĚNY. Občané změnu chtěli, a proto nás zvolili. Je to i vzkaz pro  vládu, která táhne ČR k totálnímu zničení, k FAŠIZACI společnosti a do VÁLKY !!!  Jde o likvidaci ČR a máme k tomu mávat cizími fanglemi ???   
 
Slibovali jsme pracovat ve prospěch občanů města a ČR, nikoliv ve prospěch cizího státu. S  občany jsem  v denním kontaktu, znám jejich názory. Nepodlehli manipulacím i přes neskutečnou mediální masáž v mainstreamových mediích, přes potoky  LŽÍ A LŽÍ , kdy černá  je bílá a bílá je černá, kdy bomby zabíjející obyvatele Srbska, Afghánistánu, Libye ,  atd.  jsou humanitární??? a ty ostatní jsou teroristické!!!  Kdo vyhodil plynovod zásobující  Evropu je přítel ??? Kdo nám chce prodávat plyn 5x levněji je náš nepřítel???
 
Námi vyrobenou elektřinu prodáváme našim firmám, občanům za 20ti násobek ceny, jen proto, aby měly cizí firmy možnost zničit a levně skoupit ty naše ??? Máma a táta má být rodič č.1.2..3  , rodinu budou tvořit 2 muži, houpací kůň a 3 čivavy? Z nemocnice  mi pacienti volají, že se nemohou domluvit s ošetřujícím lékařem, protože jim lékař cizí národnosti nerozumí!!!  
 
VÁLKA JE MÍR A MÍR JE VÁLKA! Vláda si v situaci, kdy naši celoživotně pracující důchodci nemají v  21.století na zaplacení elektřiny, svítí svíčkou, topí klacíky, půjčuje 400 mil EUR na pomoc UK prolezlé korupcí a mafií! Vždyť je to pračka peněz. Všichni to víme. To je ORWELL  nebo KOCOURKOV ????   Musíme ZASTAVIT TO ŠÍLENSTVÍ, přeci jsme se všichni  nezbláznili ??? Celý svět kupuje ruskou ropu, plyn –  USA, SRN , Rakousko atd., pouze naše republika tvrdě „trestá“ Putina, takže budeme bez energií ????   
 
Sundání vlajky bude znamením,  že začíná vládnout   ZDRAVÝ ROZUM.
 
CHCI  vidět na naší radnici vlajku ČR, a města LTM.  Máme bohatou historii, Přemyslovce, Karla IV., Rudolfa II., Masaryka, Štefánika a další a další, kteří budovali ČESKÝ STÁT, kdysi centrum EVROPY. My z něj děláme vazalskou, nesvéprávnou, vykradenou KOLONII, nad kterou pomateně máváme cizími vlajkami. Ostatně i historie nás učí, že jsem vždy byli ze západu zrazeni a obávám se, že dnes  dopadneme stejně.     
 
MUDr. Ilja Baudyš, zastupitel SPD v Litoměřicích
 
 
 
 
 
 
 

Autor příspěvku: ANS