Dopis ředitelům škol, aby odmítli testovat děti

Vážení přátelé, předkládáme Vám návrh dopisu, který můžete Vy sami zasílat (třeba i opakovaně) ředitelům škol, aby netestovali vaše děti.

 

Vážený pane řediteli,

zasíláme Vám prosbu, abyste zvážili při testování a očkování – které chce vláda delegovat na samotné školy – zda si opravdu chcete vzít na svědomí důsledky tohoto počínání, zda si chcete vzít na sebe tuto odpovědnost.

K dnešnímu dni totiž není jasné, co obsahují testy a co obsahuje vakcína a jaké budou následky po testování i po očkování.

Součástí testovacích tyčinek do nosu je nanotechnologie, takže testování na covid je de facto očkovací technologie. Navíc se dle zákona nejedná o testy, ale o odběr biologického materiálu – proto se místa nejmenují testovací, ale odběrová. Nikdo také oficiálně nezodpověděl otázku, co se s testy dělá a jak se likvidují. EU se veřejně vyjádřila v tom smyslu, že jisté procento testů je použito k analýze DNA. Bez vašeho vědomí – samozřejmě.

VIDEO – Co obsahují tyčinky, které nám strkají do nosu:
https://otevrisvoumysl.cz/nebezpeci-testu-na-covid-19-co-obsahuji-tycinky-ktere-nam-strkaji-do-nosu/?fbclid=IwAR2tsBMlKC1gThCSbfKFSUGUbdQY-BVudWWV2Bt4q4m_r1_KrLvN77vIKCA

V naší zemi je vládou podporována v podstatě násilná vakcinace mRNA vakcínou, která mění lidskou DNA a která nebyla schválena ani EU, ani Státním ústavem pro kontrolu léčiv ČR.

Souhrn údajů o přípravku Comirnaty 500:
https://aliancenarodnichsil.cz/wp-content/uploads/2020/12/SUKL-k-vakcine-Pfizer-BioNTech.pdf

A k tomu všemu dochází v ČR navzdory faktu, že Rada Evropy rozhodla 27. ledna 2021 ve svém usnesení 2361/2021 o tom, že nikdo nesmí být očkován proti své vůli pod tlakem, a vyzývá k tomu, že očkování nemá být povinné a že neočkovaná osoba nesmí být diskriminována. Diskriminace je výslovně zakázána, i když existují zdravotní rizika nebo proto, že někdo jednoduše nechce být očkován. Má být také vyloučena diskriminace v práci nebo zákaz cestování neočkovaných osob. V ČR však dochází k pravému opaku.

Citace:

7.3.1 zajistit, aby občané byli informováni o tom, že očkování NENÍ povinné a že na nikoho není politicky, společensky ani jinak vyvíjen nátlak, aby se nechal očkovat, pokud si to sami nepřejí;

7.3.2 zajistit, aby nikdo nebyl diskriminován za to, že nebyl očkován kvůli možným zdravotním rizikům nebo nechtěl být očkován;

https://pace.coe.int/en/files/29004/html?fbclid=IwAR1lxp2_-gnnaenh2wvv4CH0V3F3aIYA__qKQSY7H_W1CXsWwaeoRLBIQww

V naší zemi je zcela jednoznačně ze strany vlády porušována „Všeobecná deklarace o lidském genomu a lidských právech“ z roku 1997, která byla přijata Generální konferencí členských států UNESCO dne 11. listopadu 1997.

Naše vláda zásadně porušuje „Všeobecnou deklaraci o bioetice a lidských právech“ z 19. října 2005, přijatou Generální konferencí OSN.

Prosíme, podpořte rodiče, kteří nechtějí nechat své děti testovat a očkovat.

 

Text návrhu dopisu pro tisk – ZDE  [docx, 11kB]

 


 
 

Autor příspěvku: ans

5 1 hlas
Ohodnoťte článek
2 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Jana Fafalová
Jana Fafalová
21. 2. 2021 8:59

Dobrý den, moc děkuji že jste a děkuji za to co pro nás všechny děláte. 100% souhlas, jen malou výhradu. Nepsala bych prosbu, prosbě se nemusí vyhovět, nepsala bych žádost, ta se může zamítnout… Já píši NESOUHLASÍM s…