Dopis občana ministru zdravotnictví a odpověď ministerstva

Dobrý den pane ministře,

dovoluji si vás tímto emailem požádat o odpovědi na mé otázky. Tyto své otázky vám píši jak občan, který je hrubě nespokojen s tím, jak postupuje tato vláda v boji s tzv. pandemií koronaviru. Za vaše odpovědi předem děkuji.,

1) Z jakého důvodu nechodí děti už rok do školy (s malou výjimkou)? Máte snad jednoznačná data, která jednoznačně vysvětlují tuto situaci? Mám na mysli data o tom, že virus je nebezpečný dětem nebo snad, že děti představují hrozbu v boji s pandemií?

Situace díky uzavření škol je asi taková : Mámy od dětí doma vaří, učí se, nepracují. Mámy od dětí, které musí pracovat a nemohou hlídat děti, nahrazují prarodiče! Považujete to za pomoc ohrožené skupině? Myslíte si, že kdyby děti ze školy přinesly domů koronavirus, že by to ta rodina neustála? Ale ustála a prarodiče by nikdo nenakazil. Tuto nemoc ustojí jak děti, ta my dospělí v produktivním věku!

Mluvím nejen z osobní zkušenosti, ale ze zkušenosti lidí v okolí. Co když pravda je taková, že pokud covid chytnou všichni mladí a produktivní, potom teprve virus zeslábne a nepřeskočí rychle na ty staré a nemocné, popř. úplně zmizí? Je to jako to vaše očkování, prostě tak to je.

2) Proč všichni politici vládnoucího bloku včetně vás neustále sugerujete lidem, že vakcína je jediné řešení? Řešení čeho? Nemoc může očkovaný chytnout i s vakcínou. Dle vašich slov může očkovaný být rovněž infekční, tzn. bude muset na testy kamkoliv bude chtít jít/jet/cestovat… Není lepší, aby mladá a produktivní generace nemoc raději prodělala a tím oslabila virus, aby se dál nešířil? Ono totiž, pokud se podívám do výsledků vyšetření na protilátky IgG (test, který si může samoplátce udělat pro zjištění, zda prodělal covid), tak tam je v případě pozitivity jednoznačně napsáno, že v případě pozitivity protilátek IgG jsem neinfekční!!!!! Tzn. mám imunitu a nemohu nakazit nikoho! Ano, neví se přesně jak dlouho, ale to nevíte ani u vakcíny. Co je tedy lepší pane ministře?

Jste si jist, že vakcína je tedy to správné? Víte, jestli je vakcína bezpečná? Proč nesdělujete a dle slov lékařů ani nesledujete, jaké jsou vedlejší účinky vakcíny? Proč lidé nemusí mít test před podáním vakcíny? Co když je člověk pozitivní, když jde na vakcinaci? Vadí to nebo ne? Proč nesdělujete tyto věci veřejnosti? Velmi to odbýváte a to je trestuhodné. Proč?

3) Uzavřít lyžařské areály? Jste normální? Byl jste někdy na horách v zimě lyžovat? Čerstvý vzduch v horách někomu škodí? Do hypermarketů lidi pustíte = do prostor, kde jsou davy lidí? Do malých obchodů, které si umí zařídit daleko lépe prostory pro bezpečný pohyb lidí, tak lidi nepustíte? Nemělo by to být naopak? A ty lyžařské areály jsou jako v čem horší, než Kaufland????? Proč se takto nesmyslně chováte? Mobilita je snad větší na sjezdovce a lanovce než v Kauflandu? Navíc, když si majitelé areálů dokáži zařídit dodržování určitých preventivních opatření! Výsledkem je, že na přeplněné sjezdovce plné bobařů a sáňkařů se zabije maminka od dětí na bobech. Necítíte vinu?

Závěrem dovolte, abych vám sdělil, že dle mého názoru občana celá vaše vláda je tupě opakuje to, co vidělo u Germánů a Frantíků, u těch největší hrdlořezů národa českého = Germánů, pro které jsme jen prasata!!!. Ani Ruskou vakcínu zde nedáte, když vám nechodí západní. Proč??? Co je za tím vším pane?? Zapomněli jste všichni, kdo nás napadl v roce 1939 a chtěl nás vystěhovat na Balkán kdo nás osvobodil a kdo nám velí nyní?? Poučte se raději jinde!

Dále děláte s dětí tupé u PC sedící shrbené chudáky bez pohybu, což bude mít velký dopad na jejich zdraví na celý život. Už to totiž netrvá týden, měsíc, ale rok!!!!! Proč???? O znalostech nemluvě!!!

Ničíte ekonomiku, ničíte zdraví a znalosti dětí, zadlužujete neuvěřitelným tempem tento stát a je vám to zcela jedno.

Zřejmě musí pan Babiš koupit skiareály, aby se rozjely? Nebo proč stojí?? Zničit drobné podnikatele, zničit české podnikatele?? To chcete??

Navíc ještě budete nyní dle posledních zpráv podporovat bonzování na ty, co porušují vaše nesmyslná opatření. Takže v lidech ještě znovu obnovíte to typicky české bonzáctví??? To je katastrofa.

Atd.. atd…

Děkuji vám za odpovědi a doporučuji vám abyste se vrátil ke své praxi lékaře. Nebuďte již ve vládě s někým, jako je Babiš. Před odchodem se rychle přiznejte, že jste to podělal a vše otevřete a rozvolněte. Protože jinak se dostanete do pasti svých vlastních opatření a to se vám jednou vrátí, opatření jsou hloupá, drsná a zhoubná, nikam nevedou a nepovedou, podobně jako vakcinace. To je pouze má rada občana – nikoliv občana zlého nebo rebelujícího, ale občana otce tří dětí, který pracuje a dělá co může a má rád tuto zem a její historii a nechce už to tak nechat.

Děkuji vám za reakci

Občan xy

Zde je odpověď MZ ČR bez podpisu odpovědné osoby

Vážený pane

vážíme si důvěry, se kterou se obracíte na Ministerstvo zdravotnictví.

Všechna ochranná opatření se zakládají na současné epidemické situaci v České republice.

Zátěž zdravotnických zařízení stále přetrvává, počty hospitalizovaných pacientů neklesají a téměř všechny epidemiologické ukazatele, které pravidelně sledujeme, ukazují na stagnaci vývoje epidemie.

Pro zlepšení aktuální epidemiologické situace je velmi důležité důsledné dodržování platných protiepidemických opatření.

S pozdravem

Odbor komunikace s veřejností

Ministerstvo zdravotnictví

Palackého náměstí 4, 128 01 Praha 2

e-mail: verejnost@mzcr.cz, www.mzcr.cz

 

 

 

 


 

Autor příspěvku: Přetisknuto ANS

Příspěvek převzatý Aliancí národních sil. Jméno autora a zdroj článku je uveden v textu.