Dopis adresovaný premiérovi kvůli odstranění sochy maršála Koněva

Pane předsedo vlády,

 

Národní rada České republiky Vás obviňuje ze zanedbání povinností předsedy vlády, jelikož jste v rámci svých politických pravomocí nedokázal zabránit odstranění sochy maršála Koněva na Praze 6, ke kterému došlo dne 3. dubna 2020. Ze strany starosty Prahy 6 O. Koláře se jedná o bezprecedentní politickou provokaci v rámci zneužití „nouzového stavu“, která bude mít vliv na vztahy ČR s Ruskou federací.

 

Vzhledem k tomu, že se jedná o čin, který bude mít vliv na postavení ČR v mezinárodním měřítku a  nepochybně i na ekonomické vazby mezi státy, Vás žádáme o okamžitý zásah a nápravu. Pokud tak neučiníte, tak se obáváme, že v budoucnu budete čelit politickým následkům. Například odklonu voličů a stran, které Vás v současnosti podporují.

 

Vzhledem k tomu, že politika ANO pod Vaším vedení je politikou, která náš stát zbavuje suverenity a zaplétá se čím dál tím víc do zahraničně politických skandálů, musíme konstatovat, že politika ANS a jejího výkonného orgánu NR ČR je v naprostém rozporu s Vaší politickou koncepcí. A tento důvod nás donutil k tomu, abychom se stali veřejným politickým protivníkem.

 

 

V Praze dne 4. dubna 2020

 

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D., předsedkyně Aliance národních sil
JUDR. Karel Hais, 1. místopředseda Aliance národních sil

 

Deklarace suverenity ČR je zde:

https://aliancenarodnichsil.cz/deklarace-suverenity-ceske-republiky/

 

 


 

 

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil
5 1 hlas
Ohodnoťte článek
1 Komentář
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Yurri Simon
Yurri Simon
5. 4. 2020 13:54

Komentář byl odstraněn správcem webu, protože porušil pravidlo č. 4 pro vkládání komentářů k příspěvkům.