Dobrý den, vládo! Jakým právem ožebračujete náš lid?

Z různých zpráv a článků se valí informace, že – vkládám z článku – z 8. 6. 2020, zdroj: ČT24, ČTK.

„Vláda schválila kvůli dopadům šíření koronaviru zvýšení schodku státního rozpočtu v letošním roce na 500 miliard korun. Informovalo o tom ministerstvo financí. Kabinet tak odsouhlasil zvýšení schodku již potřetí…„    

https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/3115076-vlada-schvalila-zvyseni-schodku-rozpoctu-na-500-miliard

Domnívala jsem se, že všichni ve vládě nebo většina z vás máte VŠ vzdělání. Papír na to asi máte, ale máte i to vzdělání? Nebo – neprodělali jste nějakou chorobu, která by vás o rozum připravila? Jinak si totiž nemohu vysvětlit šílené kroky, které tam děláte, ano šílené – tedy chování šílenců, kteří bohužel – řídí náš stát a řídí ho do záhuby.

Na rozdíl od vás já mám vzdělání pouze SŠ, konkrétně SEŠ, a ač patřím do generace pana Babiše, přesto jsem o pár let starší – a za mého mládí lidi museli něco umět, svůj obor znát, ŠKOLSTVÍ MĚLO ÚROVEŇ. Ale na to základní – mít zodpovědnost ke všemu, s čím nakládám, má člověk (měl by mít) jaksi i intuitivní cit. Vždycky platilo to zásadní – hospodařit mohu pouze s tím, na co si vydělám, co si mohu dovolit, na co mám. A zodpovědný člověk s tím hospodaří a nezadlužuje se, protože to je cesta do pekel – a tam nás proti vůli národa táhnete.

Po celý život jsem byla osamělou matkou, vychovala jsem dva syny a musela jsem vyjít pouze s tím, co jsem si vydělala, kolik jsem dostala na alimentech a přídavky na děti. PŘESTO – PROTOŽE MÁM ROZUM – jsem si nikdy peníze nepůjčila. Pokud jsem neměla na to či ono, prostě to nebylo, a bylo hrozně krutý to dětem vysvětlovat. Ale neměla jsem dluhy, nedostala jsem nás do žádné pasti. Toto jsem věděla vždy – jenom ne půjčky, to je zlodějina, nedám na sobě vydělat zlodějským bankám. A vy nás hodláte uvrhnout do zkázy!!! Takto se nechová člověk vzdělaný, natož hospodář, který má něco na starosti, který za něco zodpovídá.

Navíc – pokud už bych si půjčila, pak si vyberu na trhu od té nejvýhodnější banky – zato vy u těch, koho vám určila EU. Vy nemáte vlastní názor? Jakým právem ožebračujete náš lid, naše děti o budoucnost? Jakým právem zadlužíte republiku navždy? Z tohoto marastu se už nikdy nedostaneme.

Zřekněte se všichni svých výplat, pracujte pouze za minimální mzdu a bez náhrad, ukažte, co umíte – z lásky pro vlast. A hned se ušetří pár miliard. Kolik jste si už vydělali? Myslíte, že já jsem někdy takové peníze viděla? Z různých stran jsou vám předkládány návrhy, kde ušetřit, které nákupy zrušit – k čemu lijeme peníze do nesmyslů, které nejsou třeba. Ti všichni rozum mají, vy ne – proto nemůžete řídit stát, to je jako opilý za volantem.

Proč do toho dluhu tvrdohlavě jdete a za každou cenu??? Komu sloužíte? Našemu národu rozhodně ne! Komu poklonkujete? Koho se bojíte? Co na vás ten někdo ví? Tento přístup není normální – proto se domnívám, že máte chorý mozek, toto nikdo normální nemůže udělat. To se mi jeví jako čin zoufalce, který pod nějakým tlakem šikany páchá sebevraždu. Vy pácháte sebevraždu proti vůli národa tomuto národu – ač sami zahrabaní mamonem na náš osud kašlete. Toto by měl vyhodnotit tým psychologů a psychiatrů, protože nikdo zodpovědný by všechny ty naschvály ke zkáze našeho státu nemohl udělat – a že toho je mnoho a mnoho bylo popsáno jinde jinými. To vše naší republice a lidu škodí.

Stydím se za vládu našeho státu, protože jsem čestný, poctivý a šetrný člověk. Nemám nic, bydlím v nájmu 1+1, tak jsem žila i se syny. Nemám žádné auto, chatu, nic, žádné zahraniční dovolené. Nikdy jsem nekouřila, nepila alkohol ani kávu, neutrácela za zbytečnosti. Třela jsem bídu s nouzí, a to až na dno a stále. Ale nikdy bych neuvrhla své děti do pasti, kdybych si vzala půjčku a nemohla splácet, a i kdybych mohla – přeplácet na úrocích nikdy ne. Co to máte za vzdělání? Co jste v těch školách dělali, že základní parametry pro zodpovědnost nemáte? Jaké máte svědomí? Já, jako občanka tohoto státu, která jsem vás nikdy nevolila – tak já, prostá žena, dnes už stará a velice těžce nemocná – vám zakazuji tento dluh nám všem udělat. Zakazuji vám ty nesmyslné nákupy a vyhazování peněz. Když neumíte hospodařit, pak tam nemáte co dělat! Vaše osobní zájmy – nahrabat do vlastních kapes – mě nejen nezajímají, ale mě přímo uráží!

Důrazně vás vyzývám také k tomu, abyste neničili vztahy naší vlasti s RF, uvědomte si laskavě – odříkaného chleba největší kus. Jsme jejich dlužníci, a můžeme být dobrými sousedy a obchodními partnery. Nemáte právo náš lid poškozovat pro zájmy EU – která je chomoutem a smyčkou na našem krku. Postarejte se o urychlené vystoupení z tohoto ďábelského uskupení, dejte našemu národu svobodu a právo hospodařit si na svém území dle svého, uměli jsme to a my staří to ještě naučíme naši mládež – máme už dost málo času, odborníci vymírají. Nesmíte brzdit snahu lidu obnovit naši soběstačnost, naše školství, průmysl, …. Stydím se za paní Jourovou – proboha, co jste to tam poslali za pohromu pro nás?

Je třeba potrestat všechny ty zloděje za 30 let a zabavit ukradené, co lze. Měli jsme se dobře, ale někomu to nestačilo. Já jsem nikde cinkat nebyla, můj rozum, moje intuice mi říkala – toto ne, toto nás zahrabe. Můj otec, který byl za války nasazen v Německu na práci, když toto v televizi viděl, tak řekl – Hitlera na vás, pálí vás dobré bydlo, budete litovat, co s vámi ten západ udělá – a to nikdy nebyl komunista, dobře věděl, co se dělo, přesto toto odsuzoval a byl z toho smutný. Mělo se změnit jenom to špatné, ale vše funkční nechat, zejména celý náš průmysl. Někdo musí nést zodpovědnost, ale protože ruka ruku myje, tak se zlodějiny páchají a kryjí už 30 let.

Pamatuji v jednom pořadu televize, při besedě všech těch rozvracečů, právě v té době, jak tehdy řekl Vladimír Dlouhý – udělali jsme všechno tak, aby nikdo, kdo přijde po nás, s tím už nemohl udělat nic, aby to už nešlo zvrátit. A celé roky měl dobrá korýtka, kde měl i báječné výplaty a patrně je na to hrdý dosud. Kolik takových i horších toto vše mají na svědomí. Nikdo z nich by sebe a svoji rodinu nepřivedl do zkázy, ale stát ano, lid tohoto státu ano – protože prachy přeci nesmrdí.

Já vás vyzývám, vládo, abyste s okamžitou platností zastavili likvidační kroky proti vůli lidu. Vůbec není třeba si půjčovat, stačí neplatit zbytečnosti. Když neumíte hospodařit, já vás to naučím. A taky je třeba jednat i dle filmu Pekařův císař slovy císaře tam – VŠECHNO VEN!

 

Podhajská, 21. 6. 2020

 

 

 

 


 

Autor příspěvku: Přetisknuto ANS

Příspěvek převzatý Aliancí národních sil. Jméno autora a zdroj článku je uveden v textu.
0 0 hlasů
Ohodnoťte článek
1 Komentář
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
ANS
ANS
Administrátor
7. 7. 2020 13:08

Dluh půl miliardy je dluhem nesplatitelným v horizontu kratším 10 let. Pokud ovšem ekonomika bude alespoň v průměrné kondici. Hlavní je fakt, že dlužník je povolnější a manipulovatelnější- např. naše zem bude nucena přijmout z EU / Německa/ hordy migrantů, které si budeme nuceni nechat na našem území a strpět, že budou pouze a jen škodit. Pomocí zadlužení bude snaha o rozbití V4/ např. ekonomickými zásahy ze strany EU /- prostě tak masívní zadlužení přímo ohrožuje budoucnost naší země. Hykš