Doba spratků

Doba spratků, i tak se dá pojmenovat dnešní „pokrok“…

Koho ještě neomrzelo každodenní sledování střelby na školách v Zemi neomezených možností, mohl být uspokojen sledováním následováníhodného vývoje přímo u nás. Naši spratci se i díky mediální propagaci a omlouváním frustrovaných „dětí“ učí zázračně rychle.

V Americe jsou stále daleko před námi

Pravidelná palba na spolužáky či učitele v amerických školách nepřekvapuje už nikoho. Bulvár, co sám sebe nazývá pozoruhodně třeba jako masmédia nebo dokonce veřejnoprávní média, nás informuje nepřetržitě. Také o tom, že naše generace budoucích správců této země „nadějně“ a učenlivě kráčí ve stopách zámořských a západních „vzorů“.

Projevy vedení potomků k „jedinečnosti“ a „vlastní individualitě“ zaznamenáváme po celý rok.

A výsledky jsou. V únoru 2017 zemřela učitelka angličtiny na důsledek žákovské šikany, jejíž hororový záznam jsme mohli sledovat na televizních obrazovkách. Pachatelé zůstali bez trestu, poněvadž vyloučení nebo podmínečné vyloučení mladistvých ze školy žádným trestem není, ačkoli idícií k použití paragrafů 146 (ublížení, resp. těžké ublížení na zdraví) 171 (omezování osobní svobody) či 175 (vydírání) bylo dost.

Jenže „společenská poptávka“ po trestu chybí, poněvadž součástí cílené likvidace naší vzdělanosti za účelem změny a zániku původní populace, které nastavila ve školství ministryně Valachová, použití zákona prakticky vylučuje. Netalo se tedy nic. Krok tehdejší šílené inkluzivní ministryně Valachové k vyznamenání zesnulé Ludmily Vernerové pak pozůstalí mohli klidně hodnotit i jako jistou formu výsměchu.

My trestat nebudeme, škodí to „harmonickému“ vývoji….

O jistotě beztrestnosti určitě nepochybovala ani dvanáctiletá „individualita“ letos v květnu na základní škole v Bílině. Zcela cíleně si dovolila o přestávce vrazit nic netušícímu učiteli facku, aby si dle slov místní ředitelky Barbory Schneiderové „posílila vedoucí pozici“ ve třídě. Veselými titulky situaci okomentoval server Blesk.cz, který případ malé führerin komentoval slovy, že ji prý „stihl tvrdý trest“.

Nedostala ovšem pětadvacet na holou od rodičů, ale „okamžitě ředitelskou důtku a hrozí jí i snížená známka z chování“. No, tedy…! Jeden si musí oddychnout. Tentokrát trest přišel. Co na tom, že kdyby si příště „jedinečná osobnost“ ve věku 12 let usmyslila, že „posílení její pozice“ ve třídním kolektivu nejlépe prospěje vrazit učiteli do oka kružítko nebo rovnou nůž do břicha, není žádné síly, která ji od takového kroku odradí? A místo okamžité deportace do „pasťáku“ jí bude patrně opět udělena důtka?

Ještěže naši nezletilci prozatím mají ztížený přístup ke střelným zbraní, takže si prozatím vystačí kopanci a pěstmi. A tak si v úterý 19.11 tohto roku usmyslel nezletilý žák v Kraslicích, pln osobní jedinečnosti a vlastní identity a individuality, že nejlépe svůj specifický názor na plnění zadaných úkolů z matematiky vyřeší pěstní inzultací učitele v penzijním věku.

Kantor skončil v nemocnici s podezřením na otřes mozku, zrajícící a rostoucí třináctileté individuum jistě čeká „tvrdý trest“. Ne snad pár facek nebo polepšovna. Přece za to nemůže.

Nevyděste svého žáka!

Dle slov evidentně vyděšeného ředitele školy žáčka mohl požadavek kolegy, aby nevyrušoval „nějak vyděsit“ a reagoval „zkratkovitě“. Tak to tedy je! Ne, bojící se a vyděšení pedagogové bez pravomocí, ale „vyděšení“ žáci! Tak vznikají podobná „nedorozumnění“ ve školních škamnách.

A tak zatímco „vyděšení“ školou povinní Američané po sobě regulérně pálí i z frontových zbraní, naši „vyděšení“ čeští nezletilci se musí zatím spokojit s holou rukou. Ale trénují poctivě, jak o tom svědčí krvavé bitky mezi žáčky z Ostravy, Brna a dalších míst. Každý den v uplynulém týdnu přinesl nějakou tu udivující novinku a vizitku koncepčně vychovávané mládeže.

K osvědčeným, ba doporučovaným způsobům, jak se v rámci vzdělávání skutečnému vzdělání beztrestně vyhnout, tak vedle stávkování za klima ve jménu Svaté Gréty, demonstrování proti jakékoli vládě ve jménu Svatého Mikuláše Hnědého Mináře, či zasmraďování univerzit, přibyla i varianta aktivních, fyzických útoků na učitele.

Tak si ještě nějaké ty nadějné, vyvíjející se individuality dovezme…

A to se můžeme i do budoucna těšit, kterak na naši „budoucnost“, na mladou generaci blahodárně zapůsobí inkluzivní lektoři z přátelských arabských či paštunských komunit, co pro nás připravuje v rámci kulturního obohacení a humanity obecně paní europoslankyně Šojdrová za přímluv ministra Petříčka. Zatím vyčkávají ve sběrných táborech v Řecku. Tam přišli „třeba už ve věku 4,6,7 let, pobývají tam 2, 3 roky, takže jim už může být 16 nebo 17“, blýskla se paní Šojdrová doslova a dala jasně najevo, že znalost matematiky je pro budoucí europoslancování zhola zbytečným balastem. Takže nějaký matikář z Kraslic?

Možná si to sám vykoledoval a vůbec… Je v penzi? Tak měl sedět doma. A ty „nedoprovázené děti“ v Řecku, které si celý život hrály na vojáčky s reálnou vůní střelného prachu, už se k nám přece tolik těší.

A to víte, milé děti, že v České republice se vyrábí taková ta zajímavá plastelína? Semtex se to jmenuje. Nebo tak nějak…. Znáte? Znáte, no jo, to jo….

 

 

Svatopluk Otava

 

Převzato ze serveru BezPolitickeKorektnosti.cz – odkaz ZDE

 


 

 

 
 

Autor příspěvku: Přetisknuto ANS

Příspěvek převzatý Aliancí národních sil. Jméno autora a zdroj článku je uveden v textu.