Dětská akademie Madlenka

Jsem učitelka. Jsem majitelka akreditovaného centra České asociace pro aktivní rozvoj dětí. Jsem člověk, který je zcela blažený prací s malými dětmi a jejich dušičkou. JSEM MÁMA !!! A tohle je můj VELMI OSOBNÍ vzkaz rodičům školáků a předškoláčků.

Krucinál postavte se za svoje děti !!!! Dvakrát týdně psychický teror při testování nefunkčními antigenními testy, okamžitý test PCR pro pozitivní jednotlivce a v případě pozitivity i pro celou třídu, celodenní nošení roušky ve škole, výuka po týdnech. A proč? Protože škola…? Protože sociální kontakty…?

Ale no tak ….. po tom totálně promarněném školním roce je tu přeci jen jeden důvod. Už chcete normální život a potřebujete do práce. Tak se podívejte tomu svému mláděti do očí a řekněte mu, proč si má ten absolutně protiprávní a amorální výblitek naší vlády minimálně dva a půl měsíce nechat líbit.

Že to není zase až tak hrozné, že si děti zvykly na roušky a zvyknou si i na tohle? Máte pravdu. Děti si zvyknou na vše, co jim maminka a tatínek dobře vysvětlí. I na to, že si o ně tatínek občas típne cigaretu. I na to, že je maminka nechá půl dne v počůrané plínce. Děti velmi rychle přijímají přístup a procesy nás dospělých jako normu.

TÍM, ŽE VY TEĎ ŘEKNETE ANO, TAK JE UŽ NIKDY NENAPADNE, ŽE BY MOHLY ŘÍCT NE.

Středočeská Hejtmanka Petra Pecková se svou studií jasně prokázala, že jsou školská zařízení chybně označována za ohniska nákazy. Viz data dostupná na jejím FB. Takže já se ptám. PROČ? Proč máte zdravé děti už X měsíců doma? Proč mají zdravé děti procházet 2x týdně neúčelnými testy a pak i přesto sedět X hodin ve škole v roušce? Proč se v ČR akceptuje dlouhodobé nošení roušek u dětí, když WHO jasně mluví proti? Za sebe křičím velmi důrazné NE !!!

Mám zdravého osmiletého syna. Nenarodil se proto, aby něco vydržel. Narodil se proto, aby byl šťastný a byl z něj dobrý člověk. Můj syn ví, že roušku v obchodě si teď bereme, abychom tam neprskali na cizí babičku. Můj syn ví, že dýchat v roušce během celého vyučování, když pak s kamarády běhá po třídě bez ní, je úplná blbost. A proto roušku během výuky nikdy neměl. Můj syn ví, že půjde do školy bez nesmyslných podmínek, anebo vůbec. Můj syn ví, že mu máma bude krýt záda, dokud to bude potřebovat.

Advokátka Jana Zwyrtek Hamplová:
Právní analýza nezákonného postupu Vlády ČR
‒ zde

Svět už nikdy nebude stejný jako před Covidem. A hodně věcí podlehlo zvláštní módě. Hrdinové už nebrání slabé na úkor svého pohodlí a bezpečí, ale klepou písmenka do komentářů. Sir Nicholas G. Winton dokázal v roce 1939 zachránit 669 židovských dětí před nacisty. A my si tu nedokážeme obhájit svoje vlastní před těmi, kteří na této pandemii konstantně bohatnou?

Já si tady nebudu špinit ruce nadáváním na vládu. Dobře nám tak, tu špínu jsme si zvolili sami. Teprve podzimní volby ukážou, jak moc hloupý národ bez kuráže jsme, anebo ne. Ale teď jde o děti. Teď už to přeci musí být osobní !!!

Z hloubi srdce přeji nám rodičům, abychom se mohli za pár let podívat svým dětem do očí s čistým svědomím.

Alena H. 🧡

 

Zdroj:facebook – Dětská akademie Madlenka

 


 
 

Autor příspěvku: ans