Demise starosty Prahy 6 Koláře

Starosta Prahy 6 Ondřej Kolář (TOP 09) opakovaně prokázal, že nezvládá útoky na památníky osvoboditelů Československa. Proto vyzývám Koláře k demisi.

Před emigrací, protože jsem byl vyloučen ze studia na FFUK tři dny před státní zkouškou a otec kvůli tomu zemřel na infarkt myokardu, jsem bydlel na Jugoslávských partyzánů 38. Dění na Praze 6 je mou srdeční záležitostí. Jako malý kluk jsem na náměstí Interbrigády hrával kuličky. Jako 15ti lety pionýr jsem hledal komunistický prapor a seznámil se tak s Gustou Fučíkovou, která bydlela v domě přímo proti pomníku. Seznámil jsem se s Marií Zápotockou, bytem Roosveltova ul. a s dalšími asi 20-30 zakládajícími členy KSČ. Detektivní pátrání skončilo tím, že prapor asi shořel ve Veleslavíně v jednom komíně.

Reakce starosty Koláře ukazují, že není naděje, že by přišel k rozumu jinak než politickým úrazem. Vyslání policie, aby zakázala odstranit barvu z pomníku (dílo vandalismusu) by například ve Vídni u památníku Sovětské armádě na náměstí Schwarzenbergplatz bylo nemyslitelné. Vídeňská policie by vandala zatkla a začala pomník hlídat 24 hodin denně. Nepředstavitelné je, že by rakouská státní televize (ORF) ochránce pomníku Jiřího Černohorského označila za vandala, jak to předvedla Česká televize. (odkaz na pořad: https://ct24.ceskatelevize.cz/2910479-zakryty-a-odkryty-konev-plachtu-na-pomniku-marsala-strhl-neznamy-vandal)

Výkon České televize je (bylo) možné najít ve vyhledávači – viz obrázek níže „Zakrytý a odkrytý Koněv. Plachtu na pomníku maršála strhl neznámý vandal


Ovšem tato stránka je od neděle 1.září 2019 nepřístupná (obrázek níže).


V České televizi pracují pomlouvači a duševně choří lidé, pro které je bílá černou.
 
Igor Tureček, sympatizant ANS


Poznámka redakce: Nyní je možné dohledat na webu ČT příspěvek „Zakrytý a odkrytý Koněv. Plachtu z pomníku maršála strhl neznámý muž“ Odkaz – ZDE


 


 

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil