Čtvrtý dopis ANS ředitelům škol v ČR aneb ochrana dětí a českého školství

Vážení ředitelé škol,

zasíláme vám již počtvrté informace, které Vám pomohou se správně rozhodnout. Nyní v souvislosti s aktuálními opatřeními MZ, které se týká škol a jejich fungování od září t.r. (MZDR 14600/2021-19/MIN/KAN).

Z naší strany jde zároveň o morální výzvu, kterou byste měli vyslyšet, pokud myslíte svou profesní roli vážně. V opačném případě budete nést následky z toho plynoucí: poškození své pověsti, potažmo obvinění z páchání a podílení se na trestné činnosti poškozování dětí Vám svěřených.

 

Chráníte farmaceutické společnosti nebo zdraví dětí?

 

Rozhlédněte se kolem sebe svýma očima, zvažte aktuální situaci, prostudujte si přiložené materiály. Nesledujte jen televizní zpravodajství a denní tiskoviny. Pochybujte a kontrolujte práci ministerských úředníků, kteří jsou očividně nekompetentní a své funkce vykonávají v rozporu s českou legislativou a podílejí se na likvidaci českého školství a ještě hůře: přímo poškozují fyzické i psychické zdraví dětí ve školách. Ve skutečnosti to však nejsou oni, ale právě Vy, kdo je vykonavatelem tohoto zla na dětech. Skutečná odpovědnost jde za Vámi.

Uvědomujeme si, že situace není pro Vás snadná. V ohrožení je Vaše pracovní pozice, ale co je to ve srovnání s životem dětí?

Budete se podílet na organizovaném zločinu nebo nebudete?

Rozhodnutí je ve Vašich rukou. Podporu a pomoc Vám nabízíme. Stejně tak Vám ho nabízí i další hnutí, spolky, skupiny, odborníci a jednotlivci v této zemi. Nebojte se a jednejte dokud je čas.

Sdílejte tuto výzvu a informace s dalšími lidmi, přepošlete jim tento email i s přílohou. Jednejte.

V příloze najdete potřebné informace, rady a návody od advokátky Mgr. Jany Zwyrtek Hamplové, které Vám pomohou vzniklou situaci řešit. Proberte to se svými kolegy ve škole i se zřizovateli vaší školy. A pokud nenajdete patřičnou podporu, zachovejte si svou osobní čest a použijte svou funkci k tomu, abyste nesmyslná opatření ve vaší škole neaplikovali. Rodiče mají svou svobodnou vůli a mohou se rovněž samostatně rozhodnout, informujte je, buďte jim oporou nejen svým rozumem, ale i odvahou.

 

V příloze tohoto emailu jsou doporučení jak pro rodiče, pro vás jako ředitele školy, tak i pro zřizovatele škol.

Buďte stateční, nebuďte hloupými loutkami a staňte se skutečnými řediteli škol.

 

S vřelým pozdravem a přáním všeho dobrého předsedkyně, místopředsedové a předsedové krajských klubů Aliance národních sil https://aliancenarodnichsil.cz/vedeni-ans/ https://aliancenarodnichsil.cz/krajske-kluby/ 

 

 

 

 


 

Autor příspěvku: ANS

5 2 hlasů
Ohodnoťte článek
1 Komentář
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Svatopluk Otava
Svatopluk Otava
1. 9. 2021 18:39

Pedagogové obce Vraný u Slaného se i s protipávně odvolanou pí. ředitelkou, řadou pedagogů a rodičů již do nerovného boje dali. Mnozí si odmítli na vítání prvňáčků nasadit roušky či se nechat testovat a své děti rovněž. Režimem dosazená důchodkyně na postu dočasné ředitelky je odmítla vpustit do budovy, prvňáčky pak „přivítala“ slovy, že když se nenechají očkovat a testovat, jejich babičky a dědečci mohou zemřít. V obci jsou rozhořčení rodiče, co hodlají své děti převést na jinou školu, vyděšené děti a nechápající občané. ANS stojí za dětmi i rodiči z Vraného.