ČR je pod kuratelou WHO, která praktikuje zdravotní diktátorství

Bylo by opravdu žádoucí znát obsah smlouvy, kterou patrně podepsal Bill Gates s Českou republikou. Měli bychom se tázat premiéra Babiše, zdali smlouva náhodou nezasahuje do schvalování léčiv a vakcín.

 

Světová zdravotnická organizace (WHO) vznikla v roce 1948, kdy do ní vstoupilo i tehdejší Československo. Od té doby se ale mnohé změnilo a WHO dnes začala jednat jako korporátní agentura, která praktikuje zdravotní diktátorství. Generální ředitel může dokonce sám rozhodnout, aby se prodávaly vakcíny i PCR testy. A pokud to řekne, tak ho všechny členské státy musí dle práva poslechnout, protože to je součástí Ústavy WHO. Je to právně závazné pro všechny členské státy! Zajímavé je, že oficiálně existují pouze dvě výjimky – USA a Irán. Neoficiálně je ale více zemí, které neposlouchají (například Bělorusko, Kyrgyzstán nebo některé africké země), zato vládní představitelé ČR šlapou jako hodinky! A kdyby současný ředitel WHO Tedros řekl sebevětší blbost, tak ji na úkor nás – vlastních obyvatel – začne vláda silou prosazovat. WHO má také ve většině zemí světa naprostou 100% imunitu. To znamená, že pokud by třeba pod jejím zrůdným příkazem vymřeli všichni obyvatelé nějaké země – WHO je z obliga!

WHO – jak je všeobecně známo – královsky financuje Bill Gates (otázka je, kdo financuje jeho). V roce 2017 dokonce tato světová zdravotnická organizace zvažovala, zdali má fyzickou osobu Billa Gatese přijmout jako členský stát (stát jednoho muže)! Vedení WHO za něj lobovalo u jednotlivých zemí, ale návrh neprošel, a tak bylo nutné najít nějakou postranní falešnou cestičku. Proto se v současnosti podepisují smlouvy mezi třemi signatáři: konkrétní země, WHO a Bill Gates. Je ale s podivem, proč WHO musí podepisovat smlouvu se zeměmi, protože toto dělá korporátní agentura, aby měla dohled a vybírala léčiva. Bill Gates podepsal s každým členským státem stejnou smlouvu, a proto vlády všech zemí říkají úplně to samé – prostě jen plní smlouvu a používají stejné léky, stejné testy, stejné vakcíny.

Jednou z nejdůležitějších nevládních organizací, která je součástí WHO, je GAVI – Globální iniciativa aliance vakcín. A hádejte, čí je to hrůzné „dítě“? Nadace Billa Gatese! Tato GAVI má také naprostou 100% imunitu. Víte, co to znamená? Může si dělat úplně, co chce, a přitom nenese za nic sebemenší odpovědnost.

Navíc mainstream i vláda mlčí o tom, že současná tzv. pandemie absolutně neodpovídá mezinárodním zdravotním předpisům samotné WHO. Takže ve skutečnosti se o žádnou pandemii nejedná.

Bylo by opravdu žádoucí znát obsah smlouvy, kterou patrně podepsal Gates s Českou republikou. Měli bychom se tázat premiéra Babiše, zdali smlouva náhodou nezasahuje do schvalování léčiv a vakcín. Andrej Babiš se s Gatesem totiž několikrát setkal v Bruselu a zval ho i na návštěvu Prahy – na dárcovskou konferenci pořádanou českou pobočkou rotariánů, při níž se koordinoval boj s dětskou obrnou. Mimochodem, je známá tragédie 500 000 dětí v Indii, které ochrnuly poté, co jim byla podána vakcína proti obrně, financovaná Billem Gatesem. Indické úřady očkovací kampaň v roce 2017 ukončily, přestaly spolupracovat s Nadací Billa a Melindy Gatesových a vykázaly ji ze země. Chce se na něčem podobném snad podílet i tzv. „elita“ ČR?

Problém, kterému nyní čelíme, nevyřešíme bez právníků. Generální tajemník OSN dokonce veřejně prohlásil, že probíhá masivní porušování lidských práv, a že OSN se o to musí postarat. Právníci by se měli začít činit, ale není tomu tak! Každý advokát však skládá do rukou předsedy České advokátní komory tento slib:

„Slibuji na svou čest a svědomí, že budu ctít právo a etiku povolání advokáta a chránit lidská práva…“

Každý učitel, novinář i lékař, který skončí vysokou školu, skládá tento slib: „Spondeo ac polliceor“, což znamená: „Zavazuji se a slibuji.“ Totiž, to není jen tak, dát nějaký slib! Z hlediska věčnosti byl slib jednou dán a z vyššího principu mravního za něj nese osobní odpovědnost každý, kdo sliboval. Týká se to právníků, lékařů, učitelů, policistů a samozřejmě i politiků, kteří svůj slib porušují každý den v přímém přenosu! Každý takový slib je závazek a měl by být pro dotyčného i ctí. Nikomu na promoci nebylo těžké jej vyslovit, ale plnit ho? Vypadá to tak, že 90% slibujících to ani nenapadne!

Poslanci a senátoři skládají tento slib:

„Slibuji věrnost České republice. Slibuji, že budu zachovávat její Ústavu a zákony. Slibuji na svou čest, že svůj mandát budu vykonávat v zájmu všeho lidu a podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.“

Člen vlády skládá do rukou prezidenta tento slib:

„Slibuji věrnost České republice. Slibuji, že budu zachovávat její Ústavu a zákony a uvádět je v život. Slibuji na svou čest, že budu zastávat svůj úřad svědomitě a nezneužiji svého postavení.“

Cha, cha, cha !!!!

A to vše je důvod, proč ANS podala již několik trestních oznámení na vládu, v nichž upozorňuje na evidentní porušování naší Ústavy, Listiny lidských práv a svobod, mezinárodních smluv o bioetice, zákonů a především obyčejné lidskosti. Proto jsme také vyzvali právníky, zaměstnavatele a učitele, aby se nepodíleli na porušování zákonnosti. ANS plánuje i hromadnou žalobu proti vládě ČR, která se podílí na genocidě vlastního národa.

Vladimíra Vítová, předsedkyně ANS

 
 

Ústava WHO v z roku 1948:
https://www.zakonyprolidi.cz/cs/1948-189

 
Rozhovor s Dr. Stückelbergerovou, bývalou pracovnicí WHO, která odhaluje nekalé praktiky a korupci v oblasti globálního zdraví a mezinárodních organizací – ZDE

 
Aktivity ANS:
https://aliancenarodnichsil.cz/tagy/trestni_oznameni/

 


 
 

Autor příspěvku: ans

5 6 hlasů
Ohodnoťte článek
2 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Česká Šárka
Česká Šárka
28. 3. 2021 9:45

Naprostý souhlas s ANS.
Teď co s tím…
Mě napadá jen 424/1991 paragraf 5
Mnoho úspěšných dnů

Bohuslav Kraváček
Bohuslav Kraváček
26. 3. 2021 11:01

Jak je vidět v ČR se práva a spravedlnosti nedovoláme. Co to zkusit u mezinárodních soudů?