Čísla neznají emoce. Proto se držím nejraději čísel a prokazatelných faktů.

1/ Pokud si dáte na obrazovku zatím realizovanou síť 5G a tuto síť pokrytí přiložíte na mapku výskytu positivních případů, každý pak uvidí až dojemnou shodu. To je i důvodem, proč se tvrdí, že se musíme smířit s trvalou přítomností Coronaviru mezi námi a naučit s  ním žít / trvale orouškováni/. Klasický vir po čase ztrácí na síle, ale  Coronavir bude , dokud bude síť 5G. Teny superrychlý internet zajistí očištění populace o méně výkonné či ekonomicky nevýkonné obyvatele. V naší zemi je jich něco mezi 25 a 30%. Totiž velmi vysoké frekvence , na nichž je 5G postaveno, ruší zatímní neprostupnost buněčných stěn a každá infekce do těla rychle vleze a začne tělu proklatě hodně škodit. Proto je dobré sledovat ne čísla nakažených, ale hospitalizovaných a s koronou zesnulých – a tato čísla porovnat s předešlými roky ve stejných časových intervalech

2/ Při současném počtu nakažených již roušky postrádají smyslu. S virem se zákonitě každý v nějaké formě potká a je otázkou imunity a odolnosti každého těla, jak si s virem poradí/ a to je souvislost s bodem č.1/.

3/ Byznys vládne – farmaceutický průmysl je natolik finančně zdatný, že je schopen zkorumpovat i vlády, aby nakoupily vakcíny, aniž by byly prokazatelné testy na vedlejší účinky. Množství nakoupených vakcin se až dojemně shoduje s počty „ nevýkonných“ obyvatel. Ti budou postaveni před volbu, dají-li se oočkovat, nebo přijdou o důchody a budou do konce života izolováni společensky i ekonomicky. Za Hitlera byli nevýkonní Němci postaveni mimo zákon a pře 70 tisíc bylo postupně usmrceno v ústavech. Tedy nic nového.

4/ Útok na mladou generaci je evidentní. Celodenní pobyt v rouškách je jednoznačně negativní a je to mnohem horší, než přímý kontakt s coronavirem Vynulování klasické výuky na základních a středních školách povede ke katastrofě. Nejméně polovina žáků si bude užívat „ veget“ sklonění nad obrazovkami s hrami a ostatními radovánkami a škola půjde zcela mimo ně. Leč promrhaný čas vrátit nelze. Mezery v matematice, fyzice, jazycích se jen tak snadno nezacelí a s těmi dětmi to půjde jako Kainovo znamení. A bude jim to vadit po zbytek života.

5/ Ekonomické propady se budou napravovat léta, pokud to vůbec bude možné. Zadlužení je otázkou chvilky, ale splácení dluhů je během na velmi dlouhou trať. Nesmí se zapomínat, že každá dluhová koruna se splácí 1,5 násobkem i více, tedy obsluha dluhu spolkne velkou část státního rozpočtu po mnoho let! A s jakými metodami nátlaku a vydírání to bude bezpochyby spojeno, netřeba zdůrazňovat – viz poslední jednání pana Babiše s Bruselu s  Urschulou z Lejna.

Závěr :

Všechna ta aféra koronavirová slouží pouze a jen k prosazení těch opatření, která by za normálních poměrů byla neprosaditelná. Celý svět bylo potřeba vychýlit z rovnovážného stavu, aby s daly prosadit záměry extrémně bohatých Sororsů, Rotschildů, a jim podobných. Tito se považují za osvícené bohy, mající tak velkou moc a vliv, že svoji vůli mohou prosadit díky penězům, které vlastní. Potřebují novou Evropu, kde nebude hejno malých národních států, které se vyvíjely dva tisíce let. Potřebují Evropu  povolných otroků bez vlastní vůle. Aby toho dosáhli, musí majoritní obyvatelstvo dostatečně naředit nelegálními migranty. Vůdcové zemí / krom Maďarska/ sklápí uši a pod hrozbou ekonomických sankcí se pak podvolili diktátu Bruselu, byť ten diktát jde proti zájmu většiny lidí a  přímo ohrožuje budoucnost mladých, aniž by si to tito mladí uvědomovali.

 

P. Hykš

 

 

 

 


 

Autor příspěvku: Přetisknuto ANS

Příspěvek převzatý Aliancí národních sil. Jméno autora a zdroj článku je uveden v textu.