CIRKUS 1989 – státní převrat zvaný „sametová revoluce“

Základní mystifikací je tvrzení, že 17. 11. 1989 došlo v Československu ke spontánní revoluci obyvatelstva proti vládě KSČ. Tento politický převrat byl připravován přibližně od června 1988, přičemž situace k němu byly vypracovány už od prověrek v KSČ 1969-70 a založením Charty 77.

ZDROJ ZDE: http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a lidstvu.com/…pdf

Dnes lituji, že jsem se toho cirkusu v roce 1989 účastnil. Tenkrát to byla davová psychóza. Budou otevřené hranice, budeme moci cestovat, kam chceme. Budeme mít západní zboží. Sliby ekonomů, že za pár let doženeme západní státy. Projevy toho Havla, abychom se nebáli zdražování, že se možná zdraží cigarety nebo tak nějak, ale výrazné zdražování se nechystá, ŽE DO ŽÁDNÉHO PAKTU JIŽ NEVSTOUPÍME, že do Evropy budeme vstupovat jako rovnocenný partner………….. projev z roku 1990 je k mání na netu.

A výsledek? Jsme polokolonie Německa. Všechny významné a strategické firmy ( banky, vodárny ) vlastní západní nadnárodní společnosti a na západ tím pádem odchází přes 300 miliard korun v dividendách. Naše lázně kupují Arabové. Minerální prameny Italové. Podnikavci v Čechách a někteří sportovci daní v daňových rájích a tam mizí také asi 200 miliard.

Zloděj je nazýván kontroverzním podnikatelem. Do očí bijící podvody, jako třeba OKD + OKD byty, jsou podloženy řádnou kupní smlouvou, tudíž nelze nikoho stíhat a že stát přišel o miliardy?
Ani jedna velká vojenská zakázka neprošla bez problémů (padáky, letadla CASA, obrněné transportéry Pandur…… ) a tam mizí desítky miliard.

A nakonec. Příkazů, zákazů a nařízení je více než bylo za socialismu, propaganda v televizi ( ČT 24 ) je větší masáž než byla socialistická propaganda v televizi za normalizace.
Příkazy a nařízení ovšem neplatí zcela pro různé menšiny, ale platí pro obyčejného pracujícího člověka, který se nemůže bránit ani takovým podvodníkům, jako je Bohemia Energo.

Po roce 1989 si parta chartistů rozdělila funkce s částí komunistů (Čalfa, Dlouhý a další) a již dopředu a nás nechali vyřvat na náměstích, což jsme činili v domnění, že děláme revoluci. 

A dnes se rýsuje to samé. Pro všechny parlamentní strany by byla tragédie, kdyby se změnil politický systém a jejich členové by přišli o tučné platy a kšeftíky, které jim často vynášejí více než plat.  To nemohou dopustit. 

 

Petr Kania / ANS

 

 

 

 

 

 


 

Autor příspěvku: ANS

5 1 hlas
Ohodnoťte článek
1 Komentář
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Jitka
Jitka
19. 11. 2022 23:44

To bylo probuzení v černé díře. Lidé nic nepochopili a zase bečeli na Národní třídě.