Cílem současného vzdělávání je výchova společnosti otroků

Cílem projektu nově zaváděné školní výuky na různých místech světa, je vytvoření tříkastové společnosti otroků, rozdělených na:

 1 – intelektuální otroky
 2 – jednotlačítkové otroky
 3 – digitální „zeleninu“

Přinášíme půlhodinový rozhovor v ruském jazyce s maminkami, jejichž město bylo vybráno jako pilotní v rámci projektu „Inteligentní školství“, jehož celoplošné zavedení v rámci Ruské federace prosazuje Sberbank.

Sberbank k tomu používá všechny dostupné prostředky, včetně filmové produkce. Zkrátka, za peníze natočí tihle kulturní prostituti vše.

V rozhovoru je konkrétně popsána forma i obsah výuky. Příkladně se vyučuje, že: „Bill Gates je skvělý chlapík“, „jak moc mají být lidé vděčni Rothschildům“ apod. Dále se učí využívat algoritmy překladače googlu. Jako zadání děti dostaly přeložit Harryho Pottera s použitím překladače aj. Dále se hovoří o biometrii, kdy se dětem při vstupu do školy a odchodu ze školy, ale i pro výdej obědů, snímá jejich otisk rukou a biometrie obličeje a o mnohých dalších věcech.

Co je třeba Rusům závidět, je jejich sebeorganizace! Skupina šesti rodičů vytvořila rodičovský klub pro ochranu dětí, který ihned zaregistrovali, a do jednoho měsíce se jejich organizace rozšířila do ohromného spolku, do kterého se začlenily i mnohé další organizace, složené ze školských, lékařských ale i dalších odborníků spojených s tématem výuky a výchovy. Připojila se i mnohá nezávislá média a investoři. Umíte si něco takového představit u nás?

U nás soukromé subjekty, vyškolené v zahraničí ‒ minimálně na Pardubicku, ale týká se to vícero krajů ‒ přeučují učitele, jak mají vychovávat a vyučovat děti, aby byli ve své práci ještě více efektivní! Své znalosti tito „odborníci“, kteří mají oprávnění udělovat certifikáty, završují nějakým měsíčním kurzem, pravděpodobně někde v zahraničí. A celé to zaštiťuje svým odborným dohledem Pardubická Univerzita. To vše se schválením starosty, tedy s plným vědomím ze strany úředních činitelů města.

Ke konci videa hovoří maminky o tom, že jim někdo z České republiky zaslal fotografii, kde je zachycena naše „umělecká tvorba“. Jak tomu u nás již tradičně bývá – jedná se o humus od Davida Černého. Maminky dlouho přemýšlely nad tím, co to mají ty sochy batolat s hlavami. Až jim posléze došlo, že na hlavách dětí, které zaujímají pozici poslušných čoklů, je vyražený čárový kód!

 

Soubor fotografií bronzových batolat z pražské Kampy – zde

Lukáš Pithart

 

Video je zde (český překlad nemáme):
https://www.youtube.com/watch?v=FWJSwoWOjec

 


  
  

Autor příspěvku: ans

5 5 hlasů
Ohodnoťte článek
2 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
hana
hana
17. 5. 2021 17:41

ten co to vytvořil patří na psychiatrii