Cílem pandemie je zadlužení a ovládání naší země

Doporučuji ke zvážení následné porovnání.

Česko se svými 10,5 miliony obyvatel každý podzim a jaro mívá chřipkovou epidemii. Chřipkou onemocní postupně cca 200 až 250 tisíc lidí, a ti nejvíce oslabení, když se k jejich onemocnění chřipka přidá, zemřou v počtu cca 1500 lidí za rok. Tedy zemřou „s chřipkou“ nebo na chřipku? Tedy do statistik se snadno vetře chyba a čísla statistiků pak media účelově hlásají. Smrtnost je asi 6 promile.

Koronavirus potkal cca 10 tisíc Čechů (zatím) a zemřelo něco přes 300 lidí, tedy smrtnost 3%. Ale i zde platí, že statistická čísla jsou „na vodě“, stejně jako u klasické chřipky. Pokud chcete statistikám uvěřit, tak koronavirus je asi 5 x horší než klasická chřipka.

Znovu ale varuji, jak zavádějící mohou oficiální statistiky být a jak účelově lze čísla pojmout i vytvořit.

Na klasické chřipky jsou vyvinuty vakciny, ale fungují jen částečně, nepokryjí celé spektrum druhů a mutací chřipek.

Obdobně to bude s koronavirem. Faramaceutičtí giganti hodlají využít obav a nevědomostí lidí k tomu, aby z obav medii vytvořenými – vlády nakoupili nové vakciny za drahé peníze, dali populaci očkovat – a výsledek – obdobný jako u klasické chřipky tedy jen částečná účinnost..Lepší je pěstování vlastní imunity změnou skladby jídelníčku, přechod na doma a v Česku vyráběných potravin a také změna ve způsobech života.

Chápu obavy ze zahlcení nemocnic nemocnými koronavirem. Naproti tomu jsou zákonem daná čísla, kdy je nemoc možno klasifikovat jako epidemii (U chřipky je to asi 2000 nemocných na 100.000 obyvatel).

Tedy spíše se kloním k názoru, že se jedná o uměle vytvořený virus pro uměle vytvořenou hysterii, mající za cíl prosadit taková opatření, která by za normálních okolností nemohla projít.

Ekonomika se prokazatelně začala zpomalovat – v Česku i Německu už dlouho před začátkem pandemie. Jak známo, ekonomika determinuje politiku. Tedy jak z ekonomické recese ven? Prostě se vyvolá krize. Pro řešení krize se nutno razantně zadlužit, výdaje zůstávají a příjmy nejsou. Výsledkem bude raketový nárůst počtu nezaměstnaných, znejistění těch, co práci doposud mají. Jeden z pilířů domácí ekonomiky je utrácení domácností. To logicky bude razantně omezeno.

Stát se netají tím, že tuto zem musí razantně zadlužit. Jenže je známým faktem, že zadlužení jsou nejsnáze manipulovatelní. A ta manipulovatelnost je hlavním cílem probíhající pandemie!!! Tento fakt je nepopiratelným. Kéž by si to lidé uvědomili a podle toho i začali konat, dokud je čas a prostor pro konání ve prospěch naší záchrany jako suverénního národního státu.

 

A. H.

 

 


 

 

 

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil