Chronologie covidismu: není to konspirace, je to oficiální doktrína mezinárodní akademické obce

Mnohé pochopitelně zaráží, kde se s celosvětovou synchronizací vzalo obrovské odhodlání politiků převychovat stamiliony lidí, sebrat jim jejich životy i normalitu vnutit jim “pro vyšší dobro” nejprve Lockdowny a pak “dobrovolně”-povinnou vakcínu opakovanou co půl roku až na doživotí. “Spiknutí” je jednoduché vysvětlení – leč pravda je daleko prozaičtější a snadno dohledatelná. Zde je její historie a jména, která za tím stojí.

Jako všechna ostatní celosvětově platná dogmata ohledně COVID (např. Lancetí zákaz zkoumat hypotézu o původu v laboratoři Wuhanského virolofického institutu), i celosvětově identická reakce na COVID s následnou brutální represí vznikla jako nevědecký pamflet (“Correspondence”) ve věhlasném vědeckém žurnále Lancet, publikovaná kroužkem akademiků a povýšená na dogma, kde trestem za herezi je exkomunikace z vědecké obce a médií. To se stalo v říjnu 2020.

Ale nejprve se musíme trochu vrátit v čase. Na počátku nákazy COVID se některé země rozhodly pro striktní Lockdowny, jiné to neřešily – a jiné v čele se Švédskem a Británií, se rozhodly jít cestou selektivní ochrany zranitelných a promořování.

16 března 2020 se tak Británie oficiálně rozhodla pro promořování. To se však extrémně nelíbilo části akademické obce – a tak na scénu nastoupil Dr. Doom. Neil Ferguson je majitel matematického počítačového modelu na předpovídání oběti epidemií, jehož zvláštností je, že předpovídá až desetitisícinásobně více obětí, než se nakonec konalo. Vždy mu to ovšem projde, protože hřeší na statistický interval jistoty – do zprávy napíše např. že s CI=95 je odhadovaný počet obětí “mezi 50 a 150,000 mrtvých“, ale navenek pak samozřejmě operuje tím nejvyšším číslem.

Toho samého 16. března 2020 tak Ferguson vydal svůj bombastický počítačový model zkázy, podle kterého bez “opakovaných přísných Lockdownů až do vakcín proti COVID” bylo 510,000 mrtvých v Británii a 2,2 milionů v USA. Později se ukázalo, že jeho model stál na zcela špatných vstupních proměnných: z prstu si vycucal několikanásobně vyšší vstupní hodnoty smrtnosti, počtu případů na JIP atd., než jaké byly hlášené zdravotními systémy. A srovnával COVID se Španělskou chřipkou, ačkoli ta měla mnohonásobně vyšší smrtnost – protože Ferguson automaticky přirovnával každou epidemii ke Španělské chřipce již od roku 2002, jak zjistila v roce 2007 parlamentní vyšetřovací komise, která řešila Fergusonovy přehnané predikce úmrtí na dřívější epidemie.

Ještě 4. října 2020 vyšla Barringtonská deklarace proti Lockdownům, kterou sepsala a podepsala řada epidemiologů, imunologů a mikrobiologů a jejíž princip spočíval v neoddiskutovatelném faktu, že COVID představuje velmi rozdílné riziko pro staré a morbidně obézní versus pro mladší a zdravé, takže plošná opatření typu “one-size-fits-all” nedávají smysl a jen škodí. Touto logikou se pak řídilo Švédsko. Ale záhy přišel masivní protiútok, který měl formovat vládní politiku po celém světě po další tři roky.

 

Celý článek na D-FENS.

 

 

 

 


 

Autor příspěvku: ANS