Československo byl nejlepší stát na světě!

-“Tak co? Nepojedeme taky do Prahy demonstrovat?”,… padl dnes dotaz směrem k mé osobě od mladších kolegů.

A to neměli dělat.

– “Chlapci. Když jsem byl vyzván v roce 1989 k podobné akci, tak se mi později stalo ze života, ve kterém jsem byl spokojený, doslova peklo a položil se díky tomu v té době nejlepší stát na světě – Československo.
Podruhé riskovat nebudu, že by to dopadlo ještě hůř.”…

-“Jak to myslíš..?”…

”No jednoduše.
Ráno jsem vstal na osmou do práce. celý den jsem v klidu pracoval v oboru, který jsem vystudoval, vydělal jsem si oficiálně a ještě bokem tolik peněz, že jsem mohl každý den chodit po práci s kamarádama na jedno pivo do Grandu, kde nebylo v té době ani jedno volné místo,… a někdy si tam dal i večeři za 12,50 Kčs – Smažák se sýrem, tatarkou a hranolkama,… potom jsem šel domů, kde jsem si něco podělal za práci kolem domu, a spokojený s čistou hlavou, bez strachu co bude zítra v práci, jsem šel spát.
Byl jsem stále mezi lidmi v kolektivu, kde bylo celý den veselo bez stresu, což vy asi nevíte, co to ve skutečnosti znamená, …. nic mi nechybělo, měl jsem dvakrát měsíčně “berouse”, … kvalitní potraviny podle přísných norem, které jsme museli v roce 1994 zrušit na příkaz západu, protože ten by tady dnes nic neprodal, ….nemusel jsem se bát, že mne někdo ve tři hodiny v noci na ulici přepadne a okrade, nebo dokonce zapíchne ve “férofce”, protože i cikáni museli makat na píchačky, ….. a tak nějak mi v tom roce 1989 nic nechybělo, než se objevil Havel.

Z mého pohledu jsem byl v té době za železnou oponou častěji, než nyní, co na mne Havlgate přehodil ekonomický řetěz kolem krku, co zrušili ten kovový na hranicích, … a co mne okradl o jeden a půl milionu, když mi posunul odchod do důchodu o pět let,…. a dnes mohu jet tak do pr*ele, protože mám na krku vás a jsem ve firmě každý den uvázaný jak pes u boudy.
V hospodě jsem byl naposledy, že to ani nepamatuji, a když dojdu domů, tak jsem tak utahaný, že mohu jít spát.
Tak proto.
Tehdy jsem opravdu společensky žil,… a v Olomouci kolem hlavního náměstí téměř každou sobotu večer hrálo od Opery počínaje až po poslední bar za Orlojem, pět živých kapel.
Jděte se tam podívat dnes, jaká je tam kulturní činnost. Mrtvo a bída.

Takže na žádnou jinou demonstraci mne v této zemi už nikdo nikdy nedostane.

A těch pár tisíc eurobolševických idiotů, co dnes manifestuje v Praze, jen potvrzuje, že dodnes nepochopili, co jsou výsledky voleb a co je demokracie, … a mají bobky z toho, že doposud jim státní zástupci vyhovovali, když jim šli na ruku, takže o nějaké nestrannosti a nezávislosti soudů nemůže být ani řeč, ale oni to ví moc dobře,…. a nyní mají strach, že jejich vykonstruovaná causa Kalouskem na Babišovo “Pičihnízdo”, která ho stála tolik času a peněz, aby se Babíše zbavil, přijde celkem správně vniveč…
Kolik asi stála Kalouska dnešní manifestace na Václaváku, protože jak správně tuší – “tepláky se blíží” a Babiš nezapomíná..!

A to mne v poslední době dokáže vytočit, že díky tomu zmetkovi Kalouskovi je dnes ve státě kůrovcová kalamita, protože lesy zamořené kůrovcem se náramně shodují s počtem žalob církvemi na navrácení lesů v té stejné lokalitě, o čemž jsem už taky nejednou psal, že mi to říkal majitel pily v roce 2015, co nás čeká, protože nemohou vjet do lesa těžit kvůli nedořešeným restitucím, a po většině NEOPRÁVNĚNÝM,….. ale církve to i přes předem prohrané soudy zkusily a tady je dnes výsledek, který nikdo z politiků nedokáže záměrně pojmenovat pravým důvodem a viníci se hledají, kde se dá!

A nejvíc je humorné, když ti blbci z opozice hulákají vzteky, že stát chce zdanit jejich předražené restituce, a že se tím pádem stane nevěrohodným, když porušil své závazky.
Vážení, kde jste byli když hřmělo a stát uzákonil polistopadovou sviňárnu nejhoršího kalibru, který nemá ve světě obdoby co do zlodějiny, když jste vy uzákonili “VYTĚSNĚNÍ MINORITNÍCH AKCIONÁŘŮ”, že jste tehdy nic neřekli a neprotestovali..?!!!

Tehdy už se stal tento stát, který mnozí nazývají jen dobře organizovaným zločinem, NEVĚROHODNÝM…!
Jenže to vám vy gauneři tehdy vyhovovalo a podepsali jste se pod tou zlodějinou všichni.
Tak teď držte hubu a krok..!”…. jsem zacílil v projevu už imaginárně na poslance… : D

Když jsem skončil s projevem, zjistil jsem, že na mne všichni hledí s otevřenou hubou a po chvíli mlčení kdosi řekl – “Padla, jdeme domů..”,… a všichni jsme se rozešli… : D

 

Autor: Lord Vetinary Kvě 21, 2019 23:58

 

Text byl publikován v diskusi pod tímto článkem:

https://aeronet.cz/news/exkluzivne-uvnitr-spd-se-rozjela-kampan-proti-ivanu-davidovi-vedeni-prazske-spd-v-uzavrene-diskusni-skupine-na-facebooku-vyjadruje-nespokojenost-s-lidrem-kandidatky-do-eu-parlamentu/

 


 

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil