České lithium v tichosti prodáno!

Přátelé, tak jsem se dozvěděl, že jsme definitivně přišli o naše lithium. Finanční zisk z těžby mohl zaplatit náš údajný státní dluh a dále mohl zvednout životní úroveň obyvatel ČR. Nejde ani o to, jakým způsobem byli občané ČR obráni o cenné nerostné suroviny, jako spíše o to, kdo se na této zlodějně podílel. Přitom JE nutné zároveň zdůraznit, že na těchto svinstvech se podílí i ten, kdo mlčí ač mluvit může! Kde je televize, kde tisk, kde policie, kde morálka?!?! Kde jsou komunisté, kde Okamura se svojí SPD?!?! O ostatních, včetně estébáckého ANOfertu, nemá smysl mluvit. Jejich zájmy jsou naprosto zřejmé! Stále se opakuje stejný scénář zlodějin obdobný OKD, na kterém se podílí úplně všichni bez ohledu, zda jsou zprava či zleva.

Neustále říkám, že stát dávno ztratil svoji prvotní funkci a tou bylo zajistit hlavně své řádné občany. Zajistit  fungování trhu, spravedlivé přerozdělování výsledků společné práce, zabezpečit rodinu jako základ státu, staré nemohoucí občany… Stát je dnes v rukou všehoschopných psychopatů, zločinců, kteří jen kradou a kradou. A nebudou mít nikdy dost! K tomu všemu je ale potřeba mít kolem „ten správný“ kompars. A tak jsou vládou protěžovány určité skupiny obyvatel. Jejich práce je v zájmu loajality se zločinným režimem výrazně nadhodnocena.

Naopak poctivé řemeslo bylo poníženo na poslední a opovrženíhodný pokus se uživit. A vládnoucí „elita“ nepřipustí jakoukoli změnu. I proto byla vytvořena tzv. řízená opozice. „Opozice“, která má v občanech pouze vzbudit jakýsi bláhový pocit naděje. Kdo je touto řízenou opozicí je nyní již také zcela zřejmé. Odbory, KSČM, ale i SPD. Všichni, kteří mohou mluvit proti zlodějnám a přesto tak nečiní! A je nutné zabránit skutečným vlastencům jakkoli se podílet na řízení těchto procesů, ovlivnit je, zamezit rozkrádání.

Je nutné vštípit ovcím do hlav názor, že kdo nevolí SPD, není vlastenec, tříští síly atd. atd. Vše za pomoci různých „agentů“,  užitečných idiotů a vykladačů té jediné pravdy a jediné možné cesty. Stádo ovcí naslouchá a tak je „demokratickou volbou“ znemožněno skutečným vlasteneckým hnutím cokoli ovlivnit. 

 

Pěkný den všem v ČEZku! 
Miloslav Hudec 
 
 
 

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil
0 0 hlasů
Ohodnoťte článek
2 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
PePes
PePes
5. 6. 2019 13:22

Taky nechápu… Plný Václavák demonstrujících proti Babišovi, ale přesto ve volbách po několikáté vítězí. Jinak než vymytými mozky si to neumím vysvětlit. To, že podniká, se vědělo již od samého počátku.
Co je na kauze lithium velice divné, že rádoby „vlastenci“ a „opozice“ mlčí!!! Zlodějina obrovského kalibru a všude ticho!?!?!
Kruci, to jsem se zase rozčílil 🙁

Bohumil Kubeš
Bohumil Kubeš
5. 6. 2019 12:09

Jen poznámka: Já tvrdím, na rozdíl od Vás, že se jedná o vlastizrádce, které národ, jemuž vymývají mozek velmi dlouho, volí a volí. V některém článku jsem četl, že 30 let. Nesouhlasím. V současné době je mozek v ČR vymýván minimálně třetí generaci (měl bych přidat, že ano). Americká státní elita má u nás věrné slouhy velmi dlouho, stačí jen zavzpomínat. Samozřejmě, že tito vlastizrádci o sobě tvrdí jací jsou vlastenci. Ty demonstrace na Václaváku jsou zástěrkou skutečného záměru, přípravnými kroky. Seznam.cz vlastněný Sorosem se na něm rovněž podílí.