Česká republika se dobrovolně přihlásila do klinické studie Covid-19

Komentář k současné situaci.

Česká republika se dobrovolně přihlásila do klinické studie používání experimentální vakcíny Covid-19. Příslušný dokument můžete najít na webu SÚKL (Státní ústav pro kontrolu léčiv).

Aby toto mohlo probíhat, protože ta vakcína nikde na světě není schválená, je prostě EXPERIMENTÁLNÍ, tzn. že probíhají klinické studie, musí stále trvat nouzový stav. Zároveň je tam napsáno, že se nesmí používat žádné léky, které by narušily reakci organismu na tu vakcínu. Proto se omezuje distribuce některých léků, které by pomáhaly vzniklé zdravotní problémy řešit a které jsou normálně schválené. Ostatně seznam léků na covid na SÚKLu najdete taky.

Každý, kdo se podrobí tomuto lékařskému zákroku, by si měl být vědom, že tato látka, implementovaná do těla, je přihlášena PODMÍNĚNĚ NA DVA ROKY, tzn. že se jedná o VĚDECKÝ EXPERIMENT, JEHOŽ ÚČASTNÍKEM SE OČKOVANÝ STÁVÁ.

„Na informovaném souhlasu by tedy mělo být uvedeno, že očkovaný je součástí pokusu a že si je vědom možných rizik, za něž výrobce nenese odpovědnost,“ řekl německý právník Dr. Justus P. Hoffmann, člen Corona-Ausschuss.


Tato informace není nijak nová. Přinášíme tento text pro připomenutí, že odpovědnost za své zdraví a za svůj život, jakož i odpovědnost za život a zdraví vlastních nezletilých dětí, nemá ošetřující lékař, ale každý člověk sám. Proto žádný lékař ani žádný orgán státní moci nemá právo vás nutit k očkování „proti covidu“. Dokonce ani k testování. NENÍ TO PROTI COVIDU, je to zkoušení vakcíny na lidech, pokusy na lidech, vědecký experiment.

Uměle vyvolaný strach z covidu slouží jako pohonný nástroj, aby celý experiment mohl vůbec proběhnout. Lidé sami musí chtít vakcínu!! Jinak by se tento experiment nemohl uskutečnit. Oběti na životech či poškození zdraví lidí jsou pouze statistickým údajem, s tím se počítá.

Pokud se, lidé, hrnete do očkování, jednáte na vlastní nebezpečí a v případě zdravotních problémů v důsledku vakcíny se vás nikdo nezastane.

V praxi můžeme vidět, že i ostatní nemoci, které s covidem přímo nesouvisí, jsou svalovány na covid. Zdravotníci mají často dokonce směrnici od svých nadřízených, aby tak činili. Tím se zkreslují statistiky a současně se vytváří dojem, že je nutno s covidem bojovat. „Přijměte vakcínu, tím se ochráníte před covidem“to je dnes obecně rozšířený názor. Pokud podlehnete této manipulaci a přijmete tuto vakcínu, v tu chvíli je váš lékař vyvázán z právní odpovědnosti za cokoliv, co se může při léčbě přihodit. Takový stav mu maximálně vyhovuje, proto tento podvod podporuje.

Na závěr tohoto příspěvku uvádíme autentické výpovědi lékařů a specialistů na vakcíny, včetně zdokumentovaných případů z jejich praxe, ve videu na TV Gloria:

Lékaři o strašném NEBEZPEČÍ VAKCÍN – video ZDE

Aliance národních sil

 
 

Zdroj:TV Gloria (gloria.tv)

 


  
  

Autor příspěvku: ans

3.9 14 hlasů
Ohodnoťte článek
1 Komentář
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Svatoslav Butora
Svatoslav Butora
8. 5. 2021 16:54

Přeji hezký den ve světě pod nadvládou darebáckých USA entit. Potvrzuji, že sám na sobě od počátku této umělé USA entitami způsobené kovidní krize, která se u nás objevila na za-čátku r.2020 používám pro svou ochranu/prevenci před kovidním ohrožením tyto bezpečné a levné medikamenty bez vedlejších následků:
1tabl.Paralenu denně + 1/4tabl.Anopyrinu denně + 1/2tabl.vitamin B-komplex denně.
Účinkuje to na 100% a bez ohrožení vlastní přirozené imunity.

Vlády ve světě se podrobily USA ovládané nevědecké instituci OSN a OSN-WHO a jimi podporovanými výrobci genetické „vakcinační“ biologické zbraně. Darebáci a světovládní Idioti ve vládách vedou válku proti vlastním lidem ve jménu Světovládních Idiotů a autorů Velkého Resetu. To Zlo- III.sv.válka proti Světu Lidí a proti Rusku se obrátí proti původcům přímo v jejich hnízdišti v USA stejně jako se II.sv.válka obrátila proti hnízdišti Zla v Německu za Hitlera. Tak funguje zákon antisociální akce-reakce. Je škoda, že toto kovidní vakcinační šílenství a nenávist proti Světu Lidí nelze zastavit použitím zdravého vědecky fungujícího rozumu.

Děkuji za Vaše hodnotné video a článek.