Časový sled falešné pandemie covid 19

Z níže uvedeného je zřejmé, že největšími konspiračními teoretiky jsou ti, kteří v masmédiích tyto informace zatajují! O světové pandemii rozhodlo Světové ekonomické fórum, nikoliv WHO!

 • 2015 – Internetové stránky nizozemské vlády pro patentování vynálezů: Richard A. Rothschild ze Spojeného království patentoval systém pro testování covid 19!

 

 • 2017 – 2018 Údaje z World Integrated Trade Solution: prodaly se miliony testovacích souprav a diagnostických nástrojů na covid 19, který se ale objevil v Číně až na konci roku 2019. (Covid 19 je zkratka pro COrona VIrus Desease 2019.)

 

 • říjen 2019 – WEF Event 201 Simulace celosvětové epidemie. V říjnu 2019 se Nadace Billa Gatese spojila se Světovým ekonomickým fórem a Johns Hopkinsovým centrem pro zdravotní bezpečnost a společně vytvořily fiktivní počítačovou simulaci s názvem „Event, (Událost) 201“, která se zaměřila na simulaci celosvětové epidemie. Dva týdny po počítačové simulaci v Johns Hopkins Medical Center v Baltimore v Marylandu, která „vyprodukovala“ (neboli simulovala) 65 milionů úmrtí (!), Se virus COVID-19 poprvé „objevil“ ve Wuhanu.
 • ledna 2020 WEF přijalo rozhodnutí o světové pandemii. Rozhodnutí bylo přijato Světovým hospodářským fórem (WEF) v Davosu za zavřenými dveřmi zcela nelékařským, ale zato politickým orgánem!
 • ledna 2020 OSN vyhlásilo falešnou celosvětovou nouzovou situaci. Nouzový stav byl nadiktován každé zemi ze 193 členů OSN. Mimo Čínu ale bylo pouze 150 případů covid. V celkové globální populaci je 6,4 miliardy lidí!
 • března 2020 – WHO vyhlásila nouzovou situaci

WHO prohlásila koronavirus COVID-19 za „pandemii“, ačkoliv po pandemii nebylo ani stopy. Pandemií může být stav, kdy míra úmrtí na infekci dosáhne více než 12%. V Evropě byla míra úmrtnosti přibližně 0,4% nebo méně. V podstatě se do slova a do písmene jednalo o „globální převrat“ prováděný skrze WHO ve vybraných zemích, který uvaloval zákaz vycházení a dokonce i domácí vězení všem, nikoli zbraněmi nebo bombami, nikoliv tanky v ulicích a represivními policejními silami, ale neviditelným drobným nepřítelem. Je to naprosto geniální ovládání světa pomocí viru, kdy 0,01% zasažené populace dostalo 99,99% zbývající populace na kolena s prosbami o milost, o očkování koktejlem látek, které jim farmaceutické firmy chtějí vložit do těla.

 • Duben 2020 – Světová banka ve svých materiálech konstatuje, že covid19 je projekt, jehož první fáze má trvat od dubna 2020 do konce března 2025.

 

 • Červen 2020 – šéf WEF Klaus Swab veřejně prohlásil: „Pandemie představuje vzácné, ale úzké okno příležitostí předělat a upravit celý svět.“

 

 • Červenec 2020 – WEF propaguje aplikaci covid 19 „Health Passport“ – jako jedinou možnost cestování.

 

 • Srpen 2020 V rozhovoru pro zprávy NBC varoval Gates, že svět se nevrátí do normálu, dokud „spousta lidí nepřijme druhou superúčinnou vakcínu proti koronaviru“. Jediným způsobem, jak se podle něj úplně vrátíme do normálu, je: „Mít nejen první generaci vakcín, ale mít jich více a nakonec vakcínu, která je superúčinná a kterou necháme nemoc eliminovat globálně.“ To přesně řekl Gates

 

 • Vakcína proti koronavirům: Skutečné nebezpečí je „Agenda ID2020“. Očkování jako platforma pro „digitální identitu“.

 

Co je ID2020? Jedná se o alianci partnerů veřejného a soukromého sektoru, včetně agentur OSN a občanské společnosti. Jedná se o program elektronických identifikací, který používá generalizované očkování jako platformu pro digitální identitu. Program využívá stávající operace registrace a očkování, aby poskytl novorozencům přenosnou a trvalou biometricky spojenou digitální identitu. GAVI, Globální aliance pro vakcíny a imunizaci  se na svých webových stránkách identifikuje jako globální partnerství v oblasti veřejného zdraví a soukromého sektoru zaměřené na „imunizaci pro všechny“. Společnost GAVI je podporována WHO a je samozřejmé, že jejími hlavními partnery a sponzory jsou farmaceutický průmysl.

Aliance ID2020 na svém summitu v roce 2019 s názvem „Rising to the Good ID Challenge“ v září 2019 v New Yorku se rozhodla zavést svůj program v roce 2020, rozhodnutí potvrdila WEF v lednu 2020 v Davosu – viz výše.

 

Vladimíra Vítová, předsedkyně ANS

 

ZDROJ ZDE:

Peter Koenig, ekonom a geopolitický analytik Světové banky a Světové zdravotnické organizace, výzkumný spolupracovník Centra pro výzkum globalizace.

https://www.globalresearch.ca/author/peter-koenig

 

 

 

 


 

Autor příspěvku: ANS

4.2 5 hlasů
Ohodnoťte článek
3 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Anna
29. 7. 2021 20:26

Bohužel půlka naroda jsou spící a to je ten problém. Ráda bych věděla kdo udělá něco s tím aby například aby očkování nebylo povíne. Začínáme se mi lidi dělit na očkováne s na nenaočkovane a to je to co nás oslabuje.

hana
hana
22. 7. 2021 18:06

co s tím budeme a můžeme dělat, občanská neposlušnost je řešení, ale musí se probudit většina národa

Jiří Leták
Jiří Leták
22. 7. 2021 10:16

Tento přehled jsem si dal dohromady již také z jiných zdrojů. Samozřejmě dezinformačních. Tohle by měli otisknout v tisku a vysílat ve zprávách. Lidé by si už snad dali dohromady, kolik je 1 + 1.