Byla navázána spolupráce ANS a Jednotných

Tiskové sdělení.

 

Dnešního dne se zástupci Aliance národních sil ve složení místopředsedů Karla Haise a Ivana Kratochvíla zúčastnili celorepublikového jednání politického hnutí Jednotní. Účast byla uskutečněna na základě pozvání Jednotných.

Výsledkem celorepublikového jednání Jednotných byly dva výstupy. Zaprvé odhlasovali souhlas, že někteří členové Jednotných se budou moci nechat zapsat na kandidátní listiny strany Volný blok – Česká suverenita při podzimních volbách 2021. A zadruhé byl odsouhlasen návrh na vytvoření trvalé politické spolupráce mezi ANS a Jednotnými.

Bylo dohodnuto, že oba subjekty vytvoří pracovní skupiny a do tří týdnů vytvoří text smlouvy o spolupráci. Tento vztah bude založen na principu spolupráce rovného s rovným.

 
V Praze dne 28. 2. 2021

Aliance národních sil

 


 
 

Autor příspěvku: ans

5 4 hlasů
Ohodnoťte článek
2 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Květuše Fukalová
3. 3. 2021 17:32

Jsem moc rada, ze ANS se spojila s JEDNOTNYMI. Je zapotrebi spojovat se, problem, jak vim, je v tom, jestli je spoluprace mozna. Kez by tady bylo souzneni.

Sona novakova
Sona novakova
2. 3. 2021 14:00

Budu jen doufat,ze se jen nevymeni svine u koryt za jine svine!!!uz toho vseho bylo dost!!!chci spravedlnost a bezpecnou zdravou budoucnost pro sve vnoucata a vsechny deti na svete aby se mohly, zdrave a svobodne vyvijet!!a pro vsechny zradce a zaprodance spravedlivy trest!!!!