Byl to test, co všechno si ještě necháme vnutit

Řeč je o tzv. církevních restitucích. Velká většina národa je nechtěla, přesto byly odsouhlaseny. Byly odsouhlasena těmi, kteří jsou placeni za to, aby hájili zájmy naší země a jejích obyvatel.

Církev na restituce nárok neměla. Byla pouze správcem určité části majetku státu a to už od konce 18 . století. Předtím majetek získala převážně krádežemi a konfiskacemi po Bílé hoře a zabavováním jmění upálených a umučených lidí.

Posláním církve nemá být hromadění majetku, ale služba Bohu a bližním. Tento svůj hlavní úkol církev už po staletí neplní.

Změnit poměry na Zemi výrazně k lepšímu je posláním našeho národa. Mluví o tom mnozí probuzení a jasnovidní lidé.

Z tohoto důvodu je náš národ vystaven velkému tlaku ze strany těch bytostí, které si tuto změnu nepřejí. Záměrně jsme byli zbaveni velké části státního majetku. Opět za pomoci domácích kolaborantů. Naše země a lidé kteří v ní žijí lidé jsou cíleně okrádáni a zadlužováni. Poměr cen a platů byl nastaven tak nepříznivě, že se statisíce obyvatel ČR nevyhnutelně muselo dostat do dluhových pastí.

Nyní po restitucích přicházejí požadavky i na vrácení majetku šlechtě, která po tři staletí vysávala a utiskovala náš národ a přidala se v době druhé světové války na stranu Němců. Objevují se už požadavky na vrácení majetku zabaveného odsunutým Němcům, kupodivu bez připomínky nezaplacených reparací, které nám Německo doposud dluží.

Je to zřejmá snaha o likvidaci našeho národa. Je čas začít se bránit. Jsme silnější než si myslíme.

 

Slávek Popelka

 


 

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil
5 1 hlas
Ohodnoťte článek
1 Komentář
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Vašek
Vašek
9. 12. 2019 14:01

„Posláním církve nemá být hromadění majetku, ale služba Bohu a bližním. Tento svůj hlavní úkol církev už po staletí neplní.“

To je právě omyl – tzv. církev je projekt na ovládání lidí a žádná služba Bohu (pokud tedy nepřipustím,ež jejich bohem je Mamon).