Blahopřání pro ANS do roku 2019

Vážení přátelé,

srdečně děkujeme všem příznivcům, kteří nám zaslali novoroční blahopřání.

Velmi si Vašich názorů a reakcí vážíme. Za všechny si dovolíme publikovat následující dopis.


Milá a vážená ANS,

přeji Vám i nám všem krásný nový rok, plný zdraví a štěstí.

Ráda bych Vám vyjádřila svůj velký dík za Vaši práci, Vaše pravidelně pořady sleduji a ANS spolu s SVCS doporučuji jako zdroj informací. Také jsem se aktivně – v rámci svých možností zapojila a s odstupem času dvakrát apelovala na poslance ČR, vládu a prezidentsku kancelář ohledně globálních paktů a Istanbulské smlouvy. Musím říct, že po druhé apelaci za odmítnutí paktů a s odkazem na p. Chytru a jeho informace o paktech, mi obratem odpověděli pouze dva poslanci SPD a ještě asi dva další poslanci z jiných stran. Jinak nikdo. Zadala jsem si potvrzení textu a dokonce 19.12. mi přišel email o otevření mé apelace odmítnutí paktů ještě od jedné poslankyně. Potvrzovací emaily o „přečtení“ ale chodily po celou tu dobu..tj. i po cca měsíci a půl až do 19.12.2018.

Se smutkem jsem si uvědomila, že jim zřejmě vůbec nestojíme jako občané za to, aby na nás reagovali, či se vůbec obtěžovali se naší apelací zabývat. Nechci jim křivdit, ale jinak to fakt vidět nelze.

Veškerou mou osobní iniciativu jste podnítili i Vy, SVCS apod., jelikož je opravdu nutné, abychom se bez negativních emocí a s tím nejčistším záměrem zajímali o to, co se děje a kam vše spěje a abychom se aktivně zapojili do společenského dění a tvoření budoucnosti naší země a tím i planety.

Vy dělate tolik! Jste velice odvážní, chytří, inteligentní a hlavně cítíte srdcem.

Také jsem si v autě vystavila žlutou vestu. Tak, a to je zatím vše jako má zpětná vazba pro Vás a Vaši práci pro nás všechny.

 

Se srdečným pozdravem

K. Doležalová, Příbram


 

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil