Bašta na Hrad! – tiskněme letáky a zastavme Fialovu vládu

Vážení,

naše iniciativa Zachraňme náš stát dále propojuje naší národní scénu a podařilo se, že její většina se spojila v podpoře národního kandidáta Jaroslava Bašty.

Na našem Youtube kanálu https://www.youtube.com/channel/UCCnpwPOULxc35Ikx791p2rQ můžete shlédnout videa s osobnostmi a zástupci organizací, spolků a politických stran, kteří se připojili k podpoře Jaroslava Bašty:

Národní scéna podporuje Jaroslava Baštu – Bašta na Hrad! https://youtu.be/g4YkK7rpczo

Národní scéna podporuje Jaroslava Baštu II. – Bašta na Hrad!  https://youtu.be/9IR2rPRi_nI

Ale důležité je, že se každý může zapojit a přispět záchraně naší země:

Zastavme Fialovu vládu

šiřme leták do každé schránky v České republice

spojme naše síly a zapojme se všichni do možnosti, jak zastavit likvidování naší země vládou Petra Fialy.

Jaroslav Bašta je jediný kandidát, který se jednoznačně postavil proti vládě pětikoalice, a který slíbil, že v případě jeho zvolení VLÁDU dle článku 62 Ústavy ČR ODVOLÁ.

Odvolat vládu chce stále více lidí, a pokud se spojíme, je reálné, že se to skutečně podaří.

Média se nás snaží stále manipulovat, abychom věřili tomu, že v prezidentské volbě musíme volit pouze mezi třemi formami zla. Pokud by se však ke všem lidem dostala informace, že se můžeme vládě Petra Fialy skutečně postavit, tak Jaroslav Bašta bude zvolen prezidentem České republiky. A když se do toho zapojí aktivně každý z nás, pak se tato informace skutečně ke každému voliči dostane!

Když KAŽDÝ Z NÁS VYTISKNE 100 x LETÁK, ve kterém jsou základní informace o postojích Jaroslava Bašty a roznese ho SOUSEDŮM DO SCHRÁNEK ve svém okolí, a pokud nás to udělá 100 000, pak máme ve schránkách po celé ČR 10 000 000 letáků! A můžeme tak zastavit zavlékání naší země do války a nesmyslný růst inflace a zdražování!

Leták v PDF A4

Leták v PDF A4 na rozstřižení 2x A5

Za kandidaturu Jaroslava Bašty se postavila celá naše národní opozice, tedy hlas pro Baštu rozhodně nepropadne. Naopak, pokud se do toho zapojí každý z nás, ZVÍTĚZÍME!

SPOJME SE PRO MÍR A ŽIVOT V NAŠÍ ZEMI!

Leták ke stažení v pdf na zachranmenasstat.cz. Kdokoliv se chcete zapojit, rozešlete i tento text e-mailem svým přátelům a do přílohy vložte stažené pdf – pokud by se podařilo náš web zablokovat, tak aby kopie dopisu do schránek byla rozšířena mezi lidmi.

 

 

 

 

 


 

Autor příspěvku: ANS