Aspoň jeden dárek Republika přece jen dostala

Vánoce 2019 proběhly poměrně klidně, pokud člověk povypínal televizi, rádio a nenechal se mainstreamem znechucovat ani na internetu. Leč internetové servery jsou všehochuť, takže na nezglajchšaltovaných stránkách (třeba První zprávy cz či profily PL) se bylo lze dočíst též informaci, že strana ANS (Aliance národních sil) a spolek KČP z.s. se dohodly na vzájemné spolupráci. Při bližším pohledu lze dovodit, že z politického hlediska se jedná o dobrou (ne-li jedinou) zprávu pro těžce zkoušenou suverenitu České republiky.

Vraždami k hodnotám? Tak jsme rozhodli vstupem do NATO?

Důležitost společného politického působení nabírá na významu i ve světle čerstvých letošních událostí. Mezinárodní bankéřstvo, co diriguje rvačku o zdroje a přiživuje válečná požářiště po celém světě, zcela odhodilo jakékoli zdání o jakési „právní“ zástěrce svých zločinů a žene svět do války. Aby mohlo zase vydělávat na zbořeném a počet obyvatel na planetě byl redukován a globálně zotročen.

Prezident USA, jenž tak dlouho vytrvale tančil mezi vejci, v podstatě dotancoval. Od spáchání vraždy na členu vlády cizí země na území jiné cizí země (neoddiskutovatelným aktem státního terorismu) mu již nezbývá nic jiného, než kopat za „své“ i s titulem „nejmocnější“ loutky na světě. A naše Republika je bohužel na špatné straně barikády. Jak morálně, tak i s ohledem na budoucí výsledek konfliktu, tak i s odkazem pro budoucí generace.

ANS a KČP konzistentně politicky působí ve směru rehabilitace české suverénní státnosti a je celkem podružné, že její „levicově konzervativní“ (ANS) směr či slogan „Jen zůstane-li naše pohraničí české, zůstane českou i celá naše vlast“ (KČP), označují mainstreamem cinknutá média jako extrémní levicovost. Co to vlastně je ten takto inzerovaný „extrémismus“?

Vlast, stát, národ, řeč – největší „extrémy“…

Odkazy na ochranu hranic Československa nebo opečovávání muslimských nájezdníků a financování jejich nezákonných „cestovek“ a’la Frontex? Výzvy k opuštění pangermánské a rasistické EU nebo přijímání svazující legislativy, která nás zbavuje nejen práva na výrobu energie pro svícení ve vlastním domě, ale dokonce i povinnost nesvítit, když neposlechneme? Výzvy k opuštění zločinného spolčení NATO nebo spolufinancování drancovníků a vražd v cizích zemích jako Írák, Mali, Afghánistán ve jménu „hodnot“, ale bez vyhlášení skutečné války? Je snad extrémem výchova k vlastenectví či spíše dirigování našich vojáků coby kanonenfutru při dobývání z cizího?

Nejenže drtivá většina politických stran naší scény si už vůbec nepřipouští jakékoli úsilí o vždy ekonomicky i národně samostatnou Republiku, ale jinonázorníci jsou cejchováni jako nenávistníci a extrémisté. Parlamentní SPD jediná se vlastně na akcentu ke státní suverenitě s ANS i KČP může shodnout. Dle oficiálně deklarovaných postojů k tomuto tématu místy i Trikolóra. A i když našlapují obezřetně, mediálně se takříkajíc „nehodí ani na hnůj“. A charakterizují se při tom jako „konzervativně pravicové“ Jak tedy spolupracovat na obraně země s „konzervativní levicí“ v podání ANS? Snadno. V tom českém konzervativním národním duchu.

Levice či „levice“? Pravice nebo „pravice“?

Levice a pravice jsou dnes již trochu zavádějící pojmy. Třeba jen proto, že sociální inženýry skutečně extrémní levice z Bruselu (u nás ČSSD a bohužel čím dál tím více ANO) podporují kolaborantští „pravicoví“ podržtaškové domácí provenience (ODS, KDU-ČSL, STAN, TOP-09). Naše vláda za potlesku opozice poklonkuje Čtvrté bruselské říši i v těch nejodpornějších útocích na historii kontinentu a naší vlasti. Politici neodsuzují veřejné projevy fašismu v Pobaltí a fašistické zločiny Ukrajiny, flikují se vraždící žoldáci ze všech končin zeměkoule. A nevadí, že díky vládním stranám a tzv. opozici má každý náš volič i nevolič reálně ruce od ruské, kurdské či afghánské a jiné krve. Aby bylo jasno. Ruce od krve, jak pravici, tak levici.

Zaplaťbůh, vypadá to, že „konzervativní levice“ v podání ANS a KČP se ujmout může. ANS představuje nosný politický program, KČP jako největší společenská organizace ve státě(!) více než solidní voličský potenciál. A socialistická levice, k níž se oba subjekty hlásí? To je prostě k debatě mezi voliči. Koneckonců – už se snad naši slovutní filozofové a teologové dohodli, jestli byl Ježíš Kristus levičák konzervativní nebo socialistický? Největším levicovým myslitelem lidské historie totiž patrně byl. Než si jej a jeho učení upravila a zprivatizovala (jako vždy prostě ukradla) hlavně katolická církev. (A u nás její dnešní politická „lidovecká“ divize.)

A proč zde v tomto článku nebyla vůbec zmíněna KSČM? Tak nad tím by se asi komunisté pod vedením juristy Vojtěch Filipa, tajného „topáka“ Jiřího Dolejše nebo genderistky Moniky Hoření asi měli zamyslet.

Vladimíra Vítová (ANS) i Gustav Janáček (KČP z.s.) už vše promysleli a papalášské strany „zleva“ i „zprava“ se tak mohou „těšit“ na další odliv voličů. Doufejme….

 

 

Svatopluk Otava

 

ZDROJ ZDE: http://www.bezpolitickekorektnosti.cz/?p=95042

 


 

 

Autor příspěvku: Přetisknuto ANS

Příspěvek převzatý Aliancí národních sil. Jméno autora a zdroj článku je uveden v textu.