ANS – návrh koaliční spolupráce

ANS se obrátila na některé vlastenecké politické strany s nabídkou koaliční spolupráce ve volbách 2021. Vzhledem k tomu, že nyní je možná jednoduchá tvorba koalic, navrhli jsme jednání o koaliční smlouvě těmto politickým subjektům:

•  Volný blok – Česká suverenita
•  Jednotní
•  Hnutí Cesta
•  Národ sobě
•  KSČM
•  Národní demokracie
•  Rozumní

 
 
Dopis zaslaný poslanci Lubomíru Volnému (Volný blok – Česká suverenita):

Praha 22. 2. 2021

Vážený pane poslanče Volný,

obracíme se na Vás oficiálně s žádostí o spolupráci ve volbách 2021. Vzhledem k tomu, že nyní je možná jednoduchá tvorba koalic, dovolujeme si Vám navrhnout jednání o koaliční smlouvě mezi Volným blokem – Českou suverenitou a Aliancí národních sil.

Aliance národních sil má své krajské kluby ve všech krajích České republiky. Máme také (na rozdíl od Volného bloku) resortně plně pokrytý politický program, komplexní koncepci bezpečnosti ČR a plán rozvoje ČR od roku 2021 do roku 2030.

ANS MÁ CÍL – vybudovat SUVERÉNNÍ, SOBĚSTAČNÝ a BEZPEČNÝ ČESKÝ STÁT. Všechny tři základní požadavky ‒ SUVERENITA, SOBĚSTAČNOST A BEZPEČNOST ‒ jsou ale nyní ohroženy. Z hlediska odborné analýzy vnějších a vnitřních bezpečnostních hrozeb je tou největší hrozbou pro celý náš národ členství v EU a NATO. Ohrožení ČR souvisí s opakovaným porušováním mezinárodního práva, narušováním národní bezpečnosti a s eskalací napětí na vnitrostátní i mezinárodní scéně. Je naprosto nezbytné okamžité vystoupení z EU (dle čl. 50 Lisabonské smlouvy) a z NATO (dle č. 13 Washingtonské smlouvy). Činnost NATO a EU je zásadním pohonem pro existenci naprosto všech ostatních hrozeb, jakými jsou např. vojenské soupeření mezi světovými mocnostmi, mezinárodní terorismus a strategicky řízená migrace, lockdown a decimace národní ekonomiky, ničení zdravotnictví, vzdělanosti mládeže, povinné očkování proti tzv. pandemii, smrtelně vysoké limity neionizujícího záření, sítě 5G ohrožující genetiku člověka atd.

Uvedli jsme tyto informace proto, abyste měl představu o šíři našeho odborného a lidského zázemí, neboť to je důvod, proč Vám navrhujeme jednání o koaliční smlouvě a nikoliv jen Vámi navrhované volné připojení k Volnému bloku – České suverenitě.

Zatím vedeme obdobná bilaterální jednání s Národní demokracií, která dlouhodobě a zcela otevřeně požaduje vystoupení z EU a z NATO – a to bez příkras referenda apod. Vzhledem k tomu, že MUDr. David Rath – coby trestně stíhaný za korupci – byl za Českou suverenitu lídrem do voleb do EP 2019 – a nikomu to nevadilo, věříme, že ani nyní by neměl být pro Volný blok – Českou suverenitu problém, že ANS spolupracuje s Národní demokracií, jejíž předseda čelil trestnímu stíhání na jasnou politickou objednávku.

Proč požadujeme koaliční smlouvu? V rámci koaliční smlouvy je totiž nutné dohodnout pevné body programu, které obě strany dodržují, a také spravedlivé rozdělení personálního obsazení kandidátek. Volné připojení, které navrhujete Vy, ovšem s tímto nepočítá.

Skutečně si přejeme s Vámi spolupracovat, pokud se dohodneme na dvou základních bodech programu, a to je zcela jednoznačně deklarovaný a ničím nepodmiňovaný požadavek na vystoupení z EU a z NATO – a při obsazování kandidátek na spolupráci rovného s rovným. Věříme ve vzájemné jednání.


PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D., předsedkyně
JUDr. Karel Hais, 1. místopředseda
Ing. Vladimír Prinke, plk.v.v., místopředseda
Ing. Ivan Kratochvíl, pplk.v.v., místopředseda

 
Za předsedy krajských klubů:
Lenka Janečková, Praha
Blanka Čejková, Střední Čechy
Václav Kupilík, Jihočeský kraj
Mgr. Karel Redlich, Liberecký kraj
Mgr. Rudolf Dvořák, Pardubický kraj
Mgr. Vladimír Lejsek, Hradec Králové
Zdeněk Kocman, Vysočina
Libor Zajíček, Brno
Michaela Bohatá, Zlínský kraj
Zdeňka Tymlová, Ostrava
Michaela Polášková, Olomoucký kraj

 


 
 

Autor příspěvku: ans

5 7 hlasů
Ohodnoťte článek
8 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Ivanka
Ivanka
26. 2. 2021 10:58

Jsem ráda, že ANS existuje a můj hlas dostane, i když by byl vás bylo jen 5

K. Valentová
K. Valentová
23. 2. 2021 15:15

Ještě je potřeba přizvat hnutí PŘÍSAHA Roberta Šlachty

Jiří Suchý
Jiří Suchý
22. 2. 2021 14:27

ano !!! už nás je mnoho, kteří volají po tom, aby se všechna malá hnutí a stále nově se tvořící hnutíčka spojila v jeden jediný celek pro volby 2021 !!! Jen tak je možné ve volbách obstát proti demobloku !!!

lancar
lancar
22. 2. 2021 10:59

Spojte se (nikdo o vás zatím ani neví), aby jste se alespoň dostali do veřejných medii! Program je pro lidi (ne pro elity)výborný.

ANS
ANS
Odpovědět  lancar
22. 2. 2021 14:01

Problém se spoluprací rozhodně není na naší straně hřiště. Bohužel. Adresujte, prosím, tyto návrhy jiným politickým stranám Viz například zde: https://www.czechfreepress.cz/vase-free-zona/mgr-petr-hannig-proc-se-vlastenci-nemohou-sjednotit.html?fbclid=IwAR2-wjW4el_B2Eqbe3tDFN2es6rVM2j4DUhK6J4RqCDcK64p5o51WEOzfL0

Hana
Hana
Odpovědět  ANS
23. 2. 2021 23:27

A jaká je momentálně situace, prosím. Docela mě ranilo, když vám na FB radili, ať hodíte ND přes palubu. Já tam nemůžu psát, FB mi zrušil už druhý účet. Uděláte to, když Volný kývne? Čím více je pan Bartoš okopáván, tím spíš mu dám hlas, mám toho dost. Je na scéně dlouho, je konzistentní, žádný politický turista.