Angažovaná nevědomost je nejen škodlivá, ale přímo životu nebezpečná!

Otevřený dopis řediteli Gymnázia Václava Beneše Třebízského ve Slaném 

 

RNDr. Milan Dundr, CSc.

ředitel školy

Gymnázium Václava Beneše Třebízského

fakultní škola Univerzity Karlovy, Přírodovědecké fakulty

Smetanovo náměstí 1310

274 01 Slaný

 

 

Pane řediteli,

obracíme se na Vás po přečtení zprávy, která se dne 30. 7. 2021 objevila v médiích. V ní bylo sděleno, že na své škole hodláte zajistit očkování bez registrace pro své studenty. Cítíme morální povinnost a mravní odpovědnost Vás prostřednictvím našeho dopisu oslovit.

https://www.novinky.cz/veda-skoly/clanek/reditel-zajistil-ockovani-celemu-gymnaziu-40367699#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=SsdXLJGg0kD-202107301837&dop_id=40367699&source=hp&seq_no=6&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 

Uvědomujete si vůbec, co činíte?

Vakcinace proti COVID-19 je globalistický řízený experimentální projekt, ke kterému nesmí být nikdo nikým nucen. Je zcela dobrovolný!!!

Víte jistě velmi dobře, že většina žáků je ještě neplnoletá, a tudíž za ně v těchto věcech mají rozhodovat jejich rodiče. Vedete s nimi dialog formou objektivní osvěty o vakcinačním procesu? Nejedná se zde jen o manipulaci ze strany školy?   

Jak máte právně podchycen případný trvalý zdravotní následek, jenž může nastat po očkování?

Nestane se žák, odmítající tuto experimentální zvůli, obětí šikany ze strany spolužáků, rodičů svých spolužáků či kantorů? Nehrozí mu v rámci třídního kolektivu ostrakizace?

Hodláte ve škole zavést „covidový apartheid“ pro nenaočkované??!

A vůbec – kdo Vám dal kompetenci k takovému jednání?!!

Odkazujeme na zdroje, které varují před zdravotními, ale také bioetickými riziky v souvislosti s „vakcinací“, která v pravém slova smyslu ani žádnou skutečnou vakcinací není! Blíže zde:

https://www.globalresearch.ca/new-york-times-predicts-massive-population-reduction-alternative-thinking-may-overcome-our-predicament/5746382

Na závěr se Vás zcela otevřeně ptáme, zda jste ochoten převzít osobní zodpovědnost za tento „hazard s lidskými životy“.

Vezmete na sebe vinu za tento „novodobý zločin“, když všechny zdravotnické i politické instituce se této zodpovědnosti samy zřekly…? Není to „přinejmenším podivné“???

 

S pozdravem

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D., předsedkyně ALIANCE NÁRODNÍCH SIL

Mgr. Marek Adam, 1. místopředseda ALIANCE NÁRODNÍCH SIL

 

Praha 1. 8. 2021 

 

Dopis ke stažení ZDE.

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Autor příspěvku: ANS