22. leden 2019 Černý den pro Evropu

Tento článek je 2. díl série 22.1.2019 smlouva Francie - Německo. Dosud vyšlo dílů 3

 

Kudy chodí, tudy škodí, cokoliv udělají, je činem zmaru. Je zbytečné se dovolávat jejich svědomí, odvolávat na Boží mlýny a jejich odplatu. Copak je možné čerta strašit peklem? Čeho by se bál. Však z pekla pochází a domů se vrátí.

O kom, že to mluvím? Přece o aktérech smlouvy mezi Německem a Francií, která byla podepsána v Aix-la-Chapelle, dne 22. ledna 2019. Ve slavném, hrdém a nešťastném městě mých vlastních předků. Kolikrát ještě bude nuceno přihlížet chmurným událostem? Kolikrát se Evropa a české země budou obávat o svůj osud?

Merkelová a Macron dali jasně najevo, že jim již nejde o Evropskou unii. Nejde jim o evropské státy. A když ano, tak jen jako o levný zdroj příjmů pro své země a předpolí pro případný válečný konflikt s Východem.

Obracím se na lidi a politickou representaci, udělejte vše, co by mohlo zabránit katastrofě. Zachraňte mírové soužití evropských zemí a suverenitu České republiky. Nezbývá nám nic jiného, než svým postojem bránit zájmy našeho státu. Proto jsem se rozhodl celou záležitost předložit Božímu soudu.

 

JUDr. Karel Hais, 1. místopředseda ANS

 


 

Procházení sérií<< Orlice rozprostřela svá křídlaDobré ráno, Itálie! >>

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil