13 zemí se dohodlo, že zruší zemědělství, aby zachránily planetu

Globální klimatický kult se chystá rozjet svou válku proti potravinám na plné obrátky. 13 zemí – z nichž mnohé jsou hlavními producenty dobytka a potravin v čele se Spojenými státy, Argentinou, Brazílií, Chile a Španělskem – podepsalo závazek, že zemědělci budou podléhat novým omezením, která mají snížit emise metanu. Globální centrum pro metan v tiskové zprávě ze 17. května oznámilo, že ministři zemědělství a životního prostředí a velvyslanci 13 zemí, včetně Spojených států, podepsali závazek, v němž se zavazují snížit emise metanu v zemědělství.

Válka proti potravinám je velmi podobná tomu, co se děje v energetickém sektoru, kde se vlády domlouvají s velkými podniky na přeměně veškeré dopravy z plynové na elektrickou, což znamená, že mnohem méně lidí si bude moci dovolit elektromobily, a i když si je budou moci dovolit, používání těchto automobilů bude mnohem přísněji sledováno a kontrolováno kvůli potřebě dobíjecích stanic, které jsou závislé na již tak přetížené elektrické síti. Pokud nemůžete nabíjet své auto, kdy chcete, ale pouze tehdy, kdy je vám to dovoleno, předali jste nyní svou svobodu pohybu regulátorům těchto nabíjecích stanic. V potravinářském průmyslu se velké zemědělství také domluví s vládami celého světa, aby produkovalo mnohem méně hovězího, kuřecího a vepřového masa a nahradilo tyto bílkoviny hmyzem a laboratorně pěstovaným falešným masem, jehož zdravotní účinky jsou z velké části neznámé.
Tyto změny se již naplno projevily v Nizozemsku, kde vláda vyvolala silnou kontroverzi spuštěním plánu na snížení stavů hospodářských zvířat až o 50 % a snížení používání dusíkatých hnojiv o 30 %. Bez ohledu na to, jak moc se mluví o „inovacích“ a „nových technologiích“, nemůžete snížit stáda a omezit používání hnojiv a pak tvrdit, že vaše farmy budou „produktivnější“. To je lež. Všechny jejich „inovace“ se přímo promítnou do menšího množství potravin na stolech po celém světě. Připravte se na hladomor. Krátkodobě snadno vyřešíte, když si doplníte zásoby ve spíži. Musíme také myslet dlouhodobě. Pokud jste nikdy nepěstovali zahradu nebo nechovali kuřata, je to něco, o čem byste měli přemýšlet, pokud jde o zvýšení vašich dovedností. Možná jste několik let pěstovali zahradu a máte nějaké zkušenosti a můžete se o ně podělit se sousedem, který chová slepice, ale se zahradničením má jen malé nebo žádné zkušenosti. Vytváření sítí a spolupráce s lidmi kolem nás bude klíčem k přežití, až se tento globální hladomor zintenzivní.
 
Jenom podotýkáme, že obsah CO2 v atmosféře jsou asi 4% a měří s v ppm parts per millon, počet částic na milión, množství metanu v atmosféře je tak malé, že se měří v ppb parts per billion tedy počet částic ba miliardu. Takže představa, že jakákoliv změna zde bude mít jakýkoliv efekt je zcela lichá.
 
 
 
 
 
 

Autor příspěvku: ANS